Nokia 3310 classic czy SE k550i

Witam,

który telefon polecilibyście mi i dlaczego? Bo ja mam wielki dylemat, który z nich wybrać.

Wiadomo, że każdy powie “se ma super aparat”, ale mi na aparacie właśnie nie zależy. Głównie chciałbym się dowiedzieć, jak działają w obu telefonach radia i czy nokia ma RDS?

Wszystkie wady i zalety.

Pozdrawiam

Zawsze miałem Nokie, no prawie… Ale Nokia nigdy mnie zawodziła pod każdym pozorem… Miałem nokie 6030… Spadła nie jeden raz z wysokiego bloku, na ziemie, kilka razy na chodnik… Oprócz pękniętej obudowy wszystko działało… Zero zawieszek… No i ta bateria… Trzyma naprawdę długo… Mi trzymała z codziennymi rozmowami (ok. 30 min) plus jakieś 30-40 smsów , trzymała 3-4 dni…

Natomiast Sony Ericosson nie wiem czemu ale według mnie są słabe… Po pierwsze bateria, po drugie ten głupi joystick… Mój tata musi co jakieś 3 mc iść żeby mu wyczyścili kurz z tego joy… Po drugie coś mu przeryw podczas ładowania bateri… Sam się resetuje… W serwisie powiedzieli , żę oni nic nie zauważyli… Według mnie, bierz nokie…

:shock: nieźle dbasz o telefony,zapewne autor pytania nie będzie miał takich przygód.K550i nie ma joysticka.

Ja polecam K550i,z radia jestem zadowolony dobrze odbiera nie tylko na zewnątrz.Nokia nie ma RDS.

Bierz Se K550i naprawdę dobry telefon

Idz kingston0 z takimi wypowiedziami do kabaretu…SE są słabe nie lepiej kupić telefon do rzucania (NOKIE) największe zamulatory… :evil: W K550i którego mam bateria wytrzymuję 4-5 dni-możesz słuchać muzy,robić zdjęcia itp.Nie każdy SE ma joya,także bierz sony ericssona :wink:

A nie czasem Nokia 3110 Classic ? :stuck_out_tongue:

A tak poza tym polecam K550i :slight_smile:

szczerze to też czasami mam przygody z tel jak kingston0 , ale powiedzcie mi, ile kosztuje pamięć do tego se ? i jaką karte się kupuje ?

A i jak jest z pisaniem sms’ow ? Bo podobno małe przyciski w tym przeszkadzają.

himek66 idź się schowaj… Jak chcesz sobie kupić telefon żeby robić zdjęcia to kup sobie lepeij aparat… A jak muzyki słuchac to polecam MP3 lub MP4… Ty sam jesteś jak ten zamulator…

M2-memory stick micro od 70-80 zł ja zapłaciłem 85 zł z przesyłką na allegro

Taki temat już był:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … k550i+3110

nie ma

Tak samo jak pełna, płaska klawiatura…

Sam musisz się osobiście przekonać, są palce i PALUCHY :stuck_out_tongue:

Ja brałbym K550i bez dwóch zdań.

Do 3110c dostajesz gorsze słuchafony (a właściwie łsuchaweczkę mono), ma dużo gorszy wyświetlacz. O aparacie foto nie wspomnę (bo jak twierdzisz nie jest CI potrzebny) :wink:

Jakoś nikt się z Tobą nie zgadza,mogę kupić nokie,żeby kogoś trafić w czoło nie szkoda mi takich jaj.

Co ty koleś piszesz o aparacie,temat jest,“który lepszy” więć uzasadniamy,a Ty chyba coś brałeś…

tzn tylko do jednego ucha ? A można dokupić jakieś bajeranckie ?

Mozna. Nokiowskie z pilotem kosztują około 50zł (+/- 10zł).

Ewentalnie możesz rozejrzeć się za innymi 2,5mm

no ok. Dzięki wszystkim - chyba wezmę nokie. Bo muszę patrzeć też na koszta.

Pozdrawiam

Temat do zamknięcia

Twój wybór,ale lepiej zapłacić i cieszyć się tym telefonem dłużej ;)POZDRAWIAM

Ja posiadam Nokie 3310 classic i to jest naprawdę świetny telefon a bateria to po prostu jak w noki przy małym użytkowaniu trzyma bite 2 tygodnie.

przy częstym dzwonieniu i sms trzyma ponad półtora tygodnia.

a jeżeli słucham radia , mp3 czy zrobie raz na jakis czas zdjęcie czy nakręce film potrafi trzymać lekko ponad tydzień.

Radio ma bardzo dobre i jak byłem w krakowie nie ma najmniejszych problemów z odbiorem wszystkich kanałów , mp 3 też bardzo ładnie gra z głośniczka 60 tonowa polifonia (jak i przez słuchawki). Wyświetlacz 256 tys kolorów wszystko ładnie i czytelnie i bez problemu do nie władujesz karte 2 gb microsd. Jest to telefon dla ludzi którzy chcą mieć telefon z prawie wszystkimi bajerami a przy tym chcą mieć świetną baterię gdzie telefon będzie trzymać dłużej jak 3-4 dni

Moja ocena tego telefonu to 6/6

Jeżeli chodzi o markę Sony Ericsson to nie polecam zwłaszcza modeli z dżojstikami często się psują i co najgorsze ciężko się potem takiego telefonu pozbyć bo nie chcą skupywać. oczywiście jest to tylko moja opinia .

Pozdro

Spoko każdy ma swoje zdanie my z tata chcemy tylko SE bo po prostu mamy nokia to porażka na pewno nie wszystkie,ale 6230i to całkowity nie wypał…Co do SE ja mam K55oi,tato W810i nie mają joya i naprawdę jestem zadowolony i polecam nic się nie dzieje-każdy fon ma swoje plusy i minusy :slight_smile:

Tutaj się zgodzę bo nie wiem czym sie kierowała Nokia wydając taki szmelc jak 6230i =/ to chyba ich najgorszy telefon jaki wyszedł zresztą każda firma raz na jakiś czas wydaje mniej udany model.

Tak samo mogę powiedzieć o SAQEMIE firma wydawała naprawdę kiepskie telefony i wyrobiła sobie złą opinię. Ale od roku naprawdę firma się bardzo dużo nauczyła na swoich błędach i teraz wydają naprawdę jedne z najlepszych telefonów i do tego bardzo tanie. Co najważniejsze teraz ich telefony są uważanie za najmniej awaryjne telefony co się chwali.