Nokia 3310 wersja 2017, dlaczego mam inną w dłoni a inną widzę na grafikach w sieci?

Kłaniam się.
Kupiłem Nikię 3310 (2017).
Poczytałem na łamach DP że można zainstalować na niej gry Java, niestety nie potrafię, nie mam pojęcia dlaczego. Ale nie tego dotyczy pytanie. Poszukując odpowiedzi w sieci natknąłem się na wiele recenzji tego telefonu. Zauważyłem że zewnętrzne gniazda na mojej 3310 z 2017 roku są w innych miejscach niż na grafikach Nokii 3310 (2017) znalezionych w sieci.
Czy ktoś może ogarnia temat? Czy ktoś wie dlaczego tak jest?

Musiałbyś zacząc od podania DOKŁADNEGO modelu, imeiu czy czegokolwiek do identyfikacji.

IMEI: 866287000517710 Made in Hungary by Nokia

Nawet WĄŻ nie jest podobny do tego z recenzji :-o

Wszelkie dane o tej Nokii:

Gdzie to kupiłeś ?

Normalnie, wszedłem do sklepiku turka czy tam innego o ciemnej karnacji, zapytałem o cenę i kupiłem. Dokładnie Gloucester w Anglii, zaraz przy dworcu autobusowym :-).
Teraz wydobyłem z pamięci swej obraz pewnej witryny w miasteczku nieopodal, były na niej dwa rzędy Nokii 3110, wyglądały wszystkie identycznie z tą różnicą że w dolnym rzędzie Nokie były mniejsze. Żona potwierdza, zwróciła na to uwagę.

Wszędzie w sieci stoi że nowa 3110 ma wysokości 115.6mm, to dlaczego ta którą ja mam w ręce mierzy 127mm?? Czy ktoś z was ma ten telefon?

To kupiłeś podróbę…

Czy cena przypadkiem nie była wyjątkowo atrakcyjna? :slight_smile:

Nawet na początku tego filmu widać że jedno z gniazd jest na górze, ja nie mam na górnej krawędzi żadnego gniazda!

Porównaj swój z podróbkami

https://www.gsmmaniak.pl/692534/nokia-3310-podrobki-falszywki-klony-rynek-sprzedaz/

1 polubienie

Nie, cena tylko 5 funtów niższa jak poza miastem “wojewódzkim”. Tutaj kupisz Nokię 3310 od 25 do 35 funtów w zależności od sklepu.

Skoro nie zgadzają się wymiary, gniazda masz w innych miejscach niż powinny być, to odpowiedź już dostałeś:

Nie pozostaje nic innego jak udać się do sprzedawcy.

Dzięki wszystkim za pomoc. Pojadę oddać.

no to masz odpowiedź

Nokia kiedyś produkowała na Węgrzech.
Nie kupiłeś Nokii z 2000?