Nokia 3510i i portfel

Gdy wchodze do menu i wybieram portfel i żadanie kodu wywala mi żebym kod wpisał. Tylko nie wiem jaki to kod bo telefon kupiłem od kogoś. Nie mogę zmienić kodu portfela nie znając kodu pierwotengo.

W instrukcji jest napisane, że trzeba w trybie gotowośći wpisać kod *#coś tam# i później swój kod zabzpieczający tel(nie pin), żeby zresetować wszystko w portfelu i kody, ale i tak nic nie działa, co mam zrobić?

Pójść do serwisu. Jeżeli nie znasz kodów byłego właściciela, to nic nie zdziałasz :frowning:

Tylko qrcze cały czas mnie męczy możliwość wpisanie tego kodu. Jest napisane, że trzeba wpisać kod *#35xxx#, a następnie kod zabezpieczający. Tylko, że jak używam nawet kilku kombinajci to nic się nie dzieje, a to chyba powinno od razu wywalać tak jak podczas wpisanie kodu imei. Jakoś się musi da to zrobić. Bo przywrócenie ustawień fabrycznych chyba też nie pomoże?

Kod na skasowanie zawartości portfela to *#3925538#

Po jego wpisaniu zaakceptuj skasowanie portfela i będzie wszystko okey. Po tej operacji możesz sam stworzyć sobie swój kod i przechowywać swoje dane :slight_smile:

Tylko po wprowadzeniu kodu nic się nie dzieje. Może to wina softu (nie był zmieniany, ani nie było żadnej ingerencji).

Spróbuj jeszcze tego kodu: *#7370925538#

Kamel

wielkie dzięki, widocznie mam zmieniony soft, skoro w instrukcji jest podany tamten kod.