Nokia 3510i i wyświetlacz

(outca$t.) #1

Niedawno kupiłem na Allegro nokię 3510i. Egzemplarz raczej bez zarzutów. Ale kiedy ustawiam kolorystyke na zieloną zaznaczone pole wyboru jest tak ciemne, że nie powiedziałbem że to jest ten kolor. Ta cienkie paski na górze w menu są zielone i nawet widać kolor. Tak samo jest z niebieskim i fioletowym, który wygląda jak czarny. Moim zdaniem kolory są bardziej ostre. Koledzy maja ten telefon ale u nich jest wszystko jaśniejsze. Można odróżnić kolory.

Co może być przyczyną tego problemu?

Może później wrzucę fotki.

nwb3pkvk3rndyvsrm.jpg

5iualudeyaovvduim.jpg

eio2dyrgin68i3cym.jpg

Spójrzcie na zdjęcie nr 1 kolor ustawiony jest na fiolet a wcale tego nie widać jest ciemno. Fota 2 wybieram kolor fioletowy i znowu ciemnica. I zdjęcie 3 kolor zielony, te małe paseczki na górze widać że są zielone ale pole zaznaczenia jest ciemna jak psia q*a. U kolegów jest o wiele jaśniej. Kto miał kiedyś tę komórkę powinien widzieć różnice.

(Dod) #2

a próbowałeś zmieniać jasność wyświetlacza ? :stuck_out_tongue:

(outca$t.) #3

Ten model noki nie ma takich ustawień. Nie ma ani ustawienia jasności ani natężenia barw.

(Dod) #4

Musi mieć, poszukaj dobrze :stuck_out_tongue:

Wygląda tak jakby wyświetlacz ci padał… ale nie będe prorokował.

(Lukasz Pixon) #5

Nie ma czegoś takiego mam ten telefon i mówię, że na 100% nie posiada zmiany ani jasności wyświetlacza ani kontrastu. A szkoda… poza tym u mnie jest raczej tak samo jak ty przedstawiłeś te fotki.

(Dod) #6

Hmmm dziwne wydaje mi się że u brata widziałem coś takiego… może mi się przewidziało poprostu :stuck_out_tongue:

PS: możliwe że poprostu jest taki ciemny wyświetlacz… moja dziewczyna też ma N3120 (taki sam model jak ja) i też jest inny odcień niektórych kolorów

(outca$t.) #7

Dzięki za odpowiedzi. Uspokoiłem się. Ten ciemny kontrast wyświetlacza nie jest zbyt ładny no ale trudno.