NOKIA 3510i

Czy mogłabym się Waćpanów spytać jakie mają zdanie na temat telefonu NOKIA 3510i ?? Tzn. Chodzi mi o jej funkcjonalność, Wytzrymałość, Oraz opinie jej urzytkowników…

Z góry dziękuję

:?: Przebicie jakieś czy cu 8)

A co do meritum… Uważam, że jest to udana konstrukcja. Mój ojciec ma go już 3 rok i działa ślicznie. Ostatnio nawet przy przedłużaniu umowy dali mu nowy telefon jednak on o przenoszeniu karty SIM słyszeć nie chciał :wink:

Więc ten nowy się sprzedało, a ojciec ciagle używa z powodzeniem 3510i.

No to pierwsza pozytywna opinia :slight_smile:

a co do tego “Przebicia” to takie małe info dla pewnego miłego mi urzytkownika :slight_smile: Przepraszam ale nie miałam innej możliwości zapisania mu notki… Bardzo prosze moderatorów o pozostawienie tej notki

Złączono Posta : 31.08.2005 (Sro) 21:05

Szczerze mam Sony Ericsona K750 ale on się chyba troszeczkę dla mnie nie nadaję…

Mam ten telefon od 6 miesięcy i jeśli nie chce się nic bardziej funkcjonalnego to jest to bardzo dobry i wytrzymały aparat. Polecam.

Chcesz zamienić K750 na 3510i? :shock:

Nie, Oczywiście że nie… poprostu chciałam telefon z którym bym mogła spokojnie wychodzić do pracy bo niestety kradzieże telefonów to już norma mojej okolicy… niestety

Telefonik bardzo udany, funkcjonalny, intuicyjne menu (jak w każdej Nokii), wytrzymały, nawet bardzo (kolega rzuca nic…) Ale nie polecam tak sprawdzać… Napewno nic mu się nie stanie jak spadnie z np. stolika na beton, ogólnie mówiąc wtrzymałość ma porównywalną z Nokiami 3310, 3330. Wyświetlacz ma ładne barwy, 4095 kolorów, ale w zupełności wystarcza…

Ten będzie dobry, aczykolwiek zastanowił bym się nad zwykła Nokią 3310, 3330, jeżeli naprawdę tak karadną, jej napewno nie bedzie szkoda :wink:

miałem 3510i dwa lata telefon super (o ile ktos nie potrzebuje zbyt wielu wodotrYsków), teraz uŻywa go żona. Po 2 latach bateria trzyma prawie jak nowa, w moim przypadku wystarczało ładowanie co ok. 5 dni (duzo dzwonię), u zony trzyma 7 -9 dni.

Ma jedna zaletę w nocy moiże słyć jako niezła latarka :wink:

Mam ten telefon już ponad rok i nie narzekam :wink: Chociaz sadze ze lepiej kuipic tela z aparatem jakims albo kamera cyf.(jestem mlody i pewnie dlatego mi brak tyc bajerow) np. 3220 ale ogolnie telefon super :spoko:

Ps. Z tych bajerow ktore wymienilem z reguly zadko kto korzysta. :stuck_out_tongue_winking_eye: i ta nokia spokojnie wystarcza

Aha zapomnialbym batreia trzyma mi 5 dni a czesto korzystam z telefonu. Wiec to kolejny plus.

telefon super wytrzymaly , osobiscie sie ze mna kapał, z braku wiedzy wysuszylam go suszarka (czego nie powinnam pod zadnym pozorem robic po zamoczeniu), nie dzialal przez dzien a nastepnie wszystko wyschlo i dziala jak nowiusienki :slight_smile:

bardzo dobry telefon i wytrzymały na różne wszelakie zalania i różne żywiołY:P

Neowg : buahhahah

3510i super fonik, jedyna wada to baaardzo słaby wyświetlacz (złe odwzorowanie kolorów) ale jako fonik poprostu cudo, choć tak jak wyżej już pisano jeżeli ten fonik ma służyć tylko do dzwonienia to raczej poleciłbym 3310/3330 dość tani no chyba że masz 3510 w dobrej cenie :slight_smile:

Ogolnie fonik b.dobry “dla ludu” więc jak większość takich produktów ma być jak najbardziej funkcjonalny z przeciętną jakością i dobrym wykonaniem.

Miałem 2 lata Nokie 3510i na abonament, i nie dawno sprzedałem :stuck_out_tongue:

Ale bardzo dobry wypust. Podobnie jak Nokia 3310/3330. Naprawdę tani i niezawodny telefon. :!: :mrgreen: