Nokia 3510i

Czy ktos wie jak mozna przypisac dzwiek do osoby dzwonkiem, ktory sciaglem i mam go w swojej galerii?? Czy wogole mozna??

Nie da się, a przynajmniej tak jest u mnie. :frowning: Być może, ale jest to mało prawdopodobne, nowsza wersja oprogramowania umożliwia takie ustawienia. :?

przeie.ż taka opca jest juz nawet w 3310… to czemu w 3510i miało by nie byc… moj brayt ma 3510i i mnie zapewnia że tak się da… szkoda że chwilowo ma inny telefon to bym naoisał dokładnie jak o zrobić ale on coś mówi że normalnie w spisie telefonów i wziąć opcje i tam :] najwyzej napisze dokłądniej jak juz będę przed oczmi ten telefon :stuck_out_tongue:

UPDATE

Spis telefonów -> Więcej -> Opcje -> Przyp. dżwięk -> wybierasz dżwięk …thats all :slight_smile:

Spis telefonów -> Więcej -> Opcje -> Przyp. dżwięk -> wybierasz dżwięk …thats all

to jest polecenie na przypisanie zwyklego dzwieku,ktory jest w telefonie zainstalowany fabrycznie.

Tak jak napisales po WYBIERZ DZWIEK przydaloby sie jeszcze Otworz galerie ale nie stety nie ma.Stad moje pytanie wyzej.

ops… no to kopa… bo ja nie wiem jak to zrobic… braciak studijuje i go prędko nie będzie :stuck_out_tongue:

ale coś mówił właśnie ze z galeri się chyba nie da… laboże on nie umie :stuck_out_tongue:

Nie ma takiej możliwości :? Jedynie standardowe dzwonki :?

sorka ze powracam do tego starego tematu ale nie chem zakaldac nowego, ale jest mozliwos przypiasnia dzwonka sciagnietego do osoby

wczoraj sie bawilem i dokrylem jak to mozna zrobic:P

potrzebne beda kebel do noki 3510i i Oxygen Phone Manager II

kopiujemy muzyke sciagnieta na komputer i jezeli ma rozszerzenie *.ota to trzeba zmienic na *.mid

(ja poprostu zmienilem przy nazwie i dzialalo)

w oxy dajemy phonebook->assorted klikamy lewym przyciskeim myszki i dajemy load file to phone -> midi ringtone to phone -> znajdujemy dzwonek na dysku i zaladowywujemy go na koma potem w telefonie dajemy

Spis telefonow -> Wiecej -> Opcje -> Przyp. dzwiek -> i tam juz powinien byc dziwek ktory zaladowalismy i mozemy przypisac osobie do ktorej chcemy

mi udalo sie zaladowac 5 dzwonkow i moge je przypisac osoba :slight_smile:

a mozesz dasz instrukcje jak skonfigurowac oxygena? telefon mi wykrywa tylko nie wiem jak cokolwiek wgrac :?

chodzi ci o wgrywanie dzownkow (to co napisalem wyzej) czy wszystkiego (gier, obrazow. itp) ja tym programem wgralem tylko dzwonki a gry wgrywam sobie MobiMB Mobile Media Browser (latwiejszy w obsludze) a co do oxygena to w wersji angielskiej wiec ze slownikiem siedzie i probuje rozgrysc pozostale pozostale funkcje ;/

Ja uzywam ten program bo jest z lekka prosty a oxegen mam po polsku a jednak nie wiem jak cos tam wrzucic :?