Nokia 5, 6 lub Huawei

Witam, mam pytanie do osób, które mają większe pojęcie na temat podzespołów telefonów.

Jako, że niebawem pojawią się Nokie 5 i 6 myślałem żeby kupić, któryś z modeli i zobaczyć co obecnie oferują na czystym androidzie.
Z drugiej zaś strony w domu mam P9 Lite i chodzi świetnie.

Dlatego też co proponujecie - kupić znów P9 Lite, czy może wersję 2017 ewentualnie czy zaufać Nokii i któryś z ich modeli? Jak to wychodzi z podzespołami w tych telefonach i jak ma się to do ich cen?

Zostań przy nim i nie zamieniaj na Nokie. Nokia 5 i 6 to porażka w stosunku do Huawei którą posiadasz. Dodatkowo ceny w Polsce bardzo zniechęcają. Sam byłem ciekawy Nokii 6 ale dałem sobie spokój i wybrałem inną markę.

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/nokia-6-vs-huawei-p9lite-vs-huawei-p9lite2017/

Zostań przy Huawei

ps. na stronie mgsm.pl są troszkę nie aktualnie dane odnośnie systemu operacyjnego P9 Lite (nie z 2017) dostał upgrade do Androida 7.0 i EMUI 5.0

A ile masz do wydania na telefon?

Tam prawie nigdy nie napisali „dostępna aktualizacja do androida ”. Może komentujący w sekcji komentarzy, ale to się nie liczy.

Ja akurat nie używam P9 Lite osobiście ale jak pisałem, w domu mamy takie modele, dokładnie 3 :wink: Dlatego wiem, że są super. Ja chcę zmienić z Samsunga.

To widzę, ze po noki można się rozczarować w takim razie. A co do P9 Lite między 2016 a 2017 to widzę, że tylko mały lifting w sumie tylko zrobili.

miedzi 2016-2017 to chyba tylko trochę więcej pamięci dołożyli

Podzespoły Nokii zadowalające są, jednak nie ma co brać smartfona, gdyż nie wiesz, co czeka Ciebie po zakupie. Bierz coś znanego, najlepiej P9 Lite.

huawei ma własny (nowy inny niż wszyscy) cpu gpu może to daje mu przewagę.
Ja bym promonował jeszcze sprawdzić kruger matz move6s albo live4s (2 różne klasy)