Nokia 500 czy Motorola Milestone I

Witajcie forumowicze, od ponad roku jestem w posiadaniu nokii 500. Jak powszechnie wiadomo nie jest to rewelacyjny telefon, więc pogadałem trochę i mam możliwość zamiany go na motorolę milestone I. Jeżeli chodzi o samą pracę oba telefony sprawują się podobnie, pytam was bo nie wiem czy to do końca dobry deal :wink: Jakby nie patrzeć Moto to już 4-letni telefon, nadgryziony zebęm czasu, ale nie jest tragicznie, natomiast nokię kupiłem nową i ma jeszcze gwarancje. Wiadomo że symbian

Jeśli chcesz rootować i modyfikować, to Milestone będzie lepsza.

Jak nie chcesz dłubać w oprogramowaniu, to nawet sobie głowy nie zaprzątaj takimi problemami.

Jak masz chęć podłubać, to popatrz w kierunku Defy (na pierwszy rzut oka, ma większe możliwości, przy zbliżonej cenie)

Takimi problemami tzn? Chodzi mi po prostu o radę, zamienić się czy nie. Oprogramowaniem się nie będe bawil bo szkoda czasu.

Milestone ma nieoficjalnie w pełni działające Androidy Gingerbread i Jelly Bean. Wybór należy do ciebie.

Chyba wezmę moto bo nic od tej nokii nie jest gorsze…

Dodane 30.05.2013 (Cz) 20:21

Czy bez podkręcania procka te nowe androidy beda chodzić płnnie?

Dodane 30.05.2013 (Cz) 20:21

Czy bez podkręcania procka te nowe androidy beda chodzić płnnie?

Jedras2009 , Gingerbread owszem. Nie wiem co z Jelly Bean, bo wszyscy kręcą Milestone’y :smiley: