Nokia 500 w orange - telefon sam wysyła smsy, dodaje treści

Witam. Posiadam telefon Nokia 500 z najnowszym systemem Symbian w sieci orange. Problem wygląda tak iż telefon wysyła smsy jak chce. Pisze smsa do np. Kamila o treści: Cześc Co u Ciebie. A SMS dochodzi do niego w postaci “Cześc Co u Ciebie. Tak. Mam już tę ksiązkę. A ty? nie lubię” - Dodaje teksty z innych smsów wysłanych dawno temu, których czasem nawet nie mam w skrzynce. Oprócz tego wysyła SMSA również do innej osoby. Nie dość że dodaje coś od siebie to wysyła kilku osobom. Czy ktoś wie co się może dziać z tym telefonem?

Wszystko jasne. Twój telefon uzyskał samoświadomość i szuka płci przeciwnej w celu prokreacji.

Przywróć ustawienia domyślne. Spróbuj sformatować pamięć, lecz pewnie inteligentna forma “życia” będzie się broniła :slight_smile:

defbar =D> ha ha ha ha ha ha dobre :smiley:

bardzo dziwne zachowanie sieci/telefonu?

Dziwne bo 4 dni temu też byłem świadkiem takiego zachowania. Tylko że to ja byłem odbiorcą.

Do SMSa nadawcy na samym końcu została dodana treść która prawdopodobnie była fragmentem jakiejś bardzo starej wiadomości(w archiwum już jej nie było)

Co dziwne ta dodana treść pojawiła się tylko u mnie, u nadawcy w wysłanych jej nie było.

To też było Orange.

U mnie pomogło zrestartowanie pamięci telefonu i przywrócenie ustawień standardowych. Ale zobaczymy, może to tymczasowo :stuck_out_tongue:

Ciesz się że tylko smsy, bo moja N95 to sama sobie dzwoniła.