Nokia 500 wariuje,nie reaguje na dotyk

Siema nie dawno kupiłem nową nokie 500 i po jakimś czasie zaczęła się psuć . A dokładnie pewnego razu za cięła mi się po wyciągnięciu baterii i ponownemu włożeniu telefon włączył się ale nie reaguje na dotyk i sam wciska różne ikony. Co się mogło stać. Idzie to jakoś naprawić samemu? a jeśli nie to około ilu będzie kosztować naprawa? PROSZĘ POMÓŻCIE !!

Skoro masz nową to oddajesz na gwarancji, za naprawę prawdopodobnie nic nie zapłacisz.

Wyłącz telefon i podłącz ładowarkę , naładuj na maksa. Po naładowaniu dopiero włącz go i sprawdź czy jest ok. :slight_smile:

ten tel mam 3 miesiące od kumpla a gwarancji nie ma a co do drugiej odp ładowalem go do pełna í nic

Digitizer do wymiany… jak masz gwarancje to oddaj

A jak nie masz gwarancji to tu masz filmik jak rozkręcić

Dokupić digitizer i samemu wymienić

Jak będzie na allegro cały panel przedni z digitalizerem to polecam kupić cały przedni panel, wymiana będzie prostsza

ale jesteś pewien że to jest digitizer

Jeżeli nie reaguje na dotyk i lub czasem sam coś wciska to na bank digitizer

Wcześniej możesz przywrócić telefon do ustawień fabrycznych… jeżeli to nie pomoże wgraj nowy soft… Te czynności wykluczą awarie z softem…

Możesz także już teraz rozkręcić go, wypiąć taśmę od LCD, przedmuchać wejście i ponownie wpiąć… bo mogło się delikatnie wypiąć

Ale dla mnie digitizer na 99% do wymiany… zrób to co jest napisane wyżej, jeżeli nic nie pomoże to digitizer

a jest wgl taka możliwość że płyta główna siadła

Objawy jasno wskazują że to digitizer :lol:

Sam w swoim SE wymieniałem bo też dotyk mi padł

Digitizer odpowiada za dotyk