Nokia 5130- jak skomunikować z Winampem?

Witam.

Chciałem przesłać z Winampa muzykę na Nokię (karta pamięci) lecz Winamp nie rozpoznaje urządzenia (“Za mało miejsca”) Szukałem w necie czy nie ma Winampa na telefon i nic nie znalazłem. Z telefonem i komputerem komunikuję się kablem USB i programem Nokia PC Suite. Tak więc moje pytanie brzmi;

czy istnieje jakaś forma komunikacji, jeśli tak to jak, między Nokią 5130 XM, a Winampem?

Pomyślicie, dlaczego normalnie nie skopiuje do pamięci? Bo wolę się kilkadziesiąt min pomęczyć niż kopiować przez 2 dni przeszło 400 utworów

Podłącz to normalnie poprzez tryb “Transfer danych”.

Telefon będzie widziany wtedy jak pendrive lub mp3. Winamp zachowa się wtedy normalnie. Nokia PC Suite podłącza urządzenie w swoim trybie.

Nie ma takiej opcji “Transfer danych” sa jedynie:

PC Suite

Druk. i Multimedia

Przechowywanie danych

  • no i działa właśnie na Drukarka i multimedia.

Z tym, że kodowanie nazwy tego urządzenia jest zupełnie inne, natomiast sposób dostępu i kodowanie zapisu takie samo.

Dzięki!

Przechowywanie danych to coś w podobie do Transferu danych, jak już wybierzesz ten tryb, to Start - Uruchom… - i wklep ikonę dysku jaki Ci się otworzył:

np. F: , później za pomocą Eksploratora poprzerzucasz sobie muzykę bez problemu. Przynajmniej na mojej 5300 Xpress Music tak działało.