Nokia 515 Dual SIM - Proszę o profesjonalne opinie

Co sądzicie o tym telefonie, siostra chce kupić i chce sie dowiedzieć czy to godny użytkowania telefon

Też chciałem go kupić , ale nie warto , napewno jest to dobry tel , ale za drogi cena nie adekwatna do możliwości , nie ma nawet wifi , za drogi , chociaż nokia to nokia , można znaleźć jakąś nokie nie wiem z serii 301 która ma to samo a kosztuje mniej

Obudowa nietrwała, jak w każdej nowszej nokii (przynajmniej w tych niedotykowych - lumie to inna kwestia), słaby aparat z nagrywaniem w mikro rozdzielczości i ta technologia full focus (zdjęcia kartki A4 zadrukowanej może nie zrobić czytelnie), skromny wyświetlacz o małej rozdzielczości i z małymi kątami widzenia, brak systemu operacyjnego który umożliwiałby instalowanie aplikacji poza tymi pisanymi na jave.

Generalnie zaleta to chyba tylko dual sim (czy potrzebny?), pamiętaj jednak że telefon działa na kartach micro sim. Generalnie jeśli kupować to nie w cenie ok. 400zł jak niektórzy się za niego cenią, tyle nie warta.

Ślicznie dziękuje za opinie. Okazały się bardzo pomocne i przydatne :slight_smile:

Kup jakiegoś sprawdzonego dualsima, np od Lenovo czy Xiaomi

posiadacze dualsimów.podpowiedzą ci  jaki telefon kupić

Ja proponuje Lenovo S650 lub S660 ewentualnie Xiaomi Redmi  1S