Nokia 5200, pełna skrzynka

Przez pełną skrzynkę sms nie chce mi się uruchomić telefon. Da się jakoś te smsy przez kabel usb wywalić?

Coś mi tu nie pasuje :wink:

Jak to przez pełną skrzyknę nie możesz uruchomić telefonu? To chyba nie w tym problem. Nokia 5200 z tego co się orientuje jest na symbianie. Nie masz ograniczonej liczby smsów w skrzynce. Np ja mam już dokładnie 783 smsy i nadal działa mi telefon. Wiadomości tekstowe są zapisywane bezpośrednio w pamięci telefonu a nie w specjalnym obszarze na smsy. Ponadto możesz sobie ustawić tak, że wszystkie wiadomości (i nie tylko) będą zapisywane na kartę pamięci.

A jeśli chcesz ściągać wiadomości przez kabel… to Nokia PC Suite i robisz BackUp danych. Możesz sobie zgrać na kompa smsy, maile, kalendarz, kontakty…

kamil_w , Ty jesteś jak ten Symbian :confused: Po prostu żal… Nie orientujesz się tak jak powinnieneś :confused:

Kolego lamerxD , ostatnio był taki temat…

Jest to telefon jak każdy inny… Wywal coś z pamięci wew. , wyjmij kartę pamięci ( jeśli posiadasz ) to ona może być konfilktem ale nie koniecznie… Brak pamięci na wew. może powodować takie zawieszki, więc wykasuj jakiś dzwonek MP3 i powinno pójść…

Jeśli nie to kabelek, i prześlij sobie lub wykasuj te smsy powinno iść… Te telefony tak jak 5300 czy 3100c mjaą problem z oprogramowanie…

Sam miałem nokię 3110c i sprzedał, bo do niej nie ma stabilnego softu tak jak i do twojego… Więc możesz się spodziewać takich zdarzeń, mi gościu z Plusa nie polecał tego telefonu… Więc coś w tym musi być…

Co za pomysł z tym symbianem :o

Najlepiej będzie pobawić się z kablem i wykasować niepotrzebne.

Nokia 5200 i symbian 8)

Niedokładnie napisałem. To nie jest mój telefon ale koleżanki i tam podobno jest ok. 2000 smsów i telefon nawet nie chce się włączyć a jak się włączy to nie da się wejść do menu.

lamerxD , przeczytaj mojego posta wyżej… :wink:

5200 ma tyle wspólnego z Symbianem co niebo z ziemią :x