Nokia 5200 - problem z kartą pamięci

Witam!

Mam problem odnośnie Nokii 5200.

Gdy ktoś mi wyśle jakiś plik to zapisuje się na telefonie. Czy można zrobić tak żeby było od razu na karcie pamięci? Ten telefon ma mało miejsca a gdy chce przenieść na kartę to jest napisane że operacja nie powiodła się. Wcześniej bez problemu przenosiło. Dopiero od jakiegoś krótszego czasu mam ten problem. Czy coś jest uszkodzone?

Proszę o pomoc

Pozdrawiam

Sformatuj kartę pamięci

A jak to się robi?

Poczytaj podręcznik użytkownika

http://nds1.nokia.com/phones/files/guid … _UG_pl.pdf

robson16411 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

Ja miałem taki broblem lecz po sformatowaniu od razu zapisywało w karcie pamięci

dzięki Wam wszystkim.

I co zadzialało

Witam. Ja mam taki problem że:Chce sformatować karte microSD 64mb Wkładam kartę pamięci do telefonu wchodze w galerie albo w aplikacje i przez chwile ją widzi a potem gry wyjde i znów wejde to jej nie widzi. A jak ją widzi i daje Opcje to nie ma Sformatuj karte pamięci. Dlaczego tak jest może wicie ? Pomóżcie :slight_smile: z góry dzięki :smiley:

A mam pytanie masz pożyczyć karte od kogoś żeby sprawdzić czy nie jest trafiony któryś z układów odpowiedzilny za karte albo karta walnięta