Nokia 5210. Obudowa oryginalna, czy nie oryginalna?

Witam,

będę kupował te obudowy i pytanie: obudowy innych firm odbiegają poziomem od oryginałów, czy je może przewyższają? Głównie mam na myśli firmy: FOOF i FOREVER.

Jak to z nimi jest?

Dokładniej, aby było, to czy te nie oryginalne są gorzej dopasowane, czy te nieoryginalne przepuszczają wodę, czy mogę podróbkom zaufać?

Pozdrawiam.

nigdy :stuck_out_tongue:

raczej nie

TAK!

Ja miałem ten telefon i nieoryginalna obudowę i z czasem ona sie zacznie “kruszyć”. Bo on są robione tak jakbyś nałożył kawałek gumy na plastik… i z czasem może zostać ci sam plastik :stuck_out_tongue: Szybko odpadnie Ci zaślepka na wejścia (na dole telefonu: np. ładowarkę) Zaczną się ścierać znaki na klawiaturze (cyfry i literki)

Ok, dzięki stary.

Kupuję oryginalne obudowy, i tyle.

:slight_smile:

Dobry wybór tylko… cena może cię “troche” zaskoczyć… jak bylem w salonie PLUSa to sam się zdziwiłem - 130 zł :o

Nie wiem ile kosztuje dzisiaj.

Firmy FOOF i FOREVER importują zamienniki z chin sa to obudowy słabej jakosci dlatego kosztują ok 10 zł a w hurcie 2.50 :slight_smile:

Wydaj kasę i zainwestuj w oryginalną. Jak miałem nie oryginalne to były lipne. :?

Wymiana obudowy mija sie z celem bo sam telefon jest warty 130zł

Już mnie zdziwiła, że tak było kiedyś.

Teraz to mi się wydaje dziwne, że w jakimkolwiek salonie znajdę taką obudowę.

Czyli to, to, czy to nie jest oryginałem?? (klik!)

Jeszcze lamerskie pytanie. Oryginalność obudowy w tym wypadku potwierdza logo na niej, czy coś więcej?

W dodatku używany w dobrym sklepie tyle kosztuje, ale znalazłem i taką ofertę, w której te cudo kosztuje 198 zł.

Pomóżcie, proszę. :wink:

http://www.allegro.pl/item181734271_ory … _5210.html

Tu jest oryginalna.

Miałem kiedyś ten telefonik i tylko oryginalna obudowa się sprawdza. Z podróbki napewno nie bedziesz zadowolony.

O_o, jak fajnie, że jeszcze ktoś odpowiedział. :slight_smile:

Co do tej, którą podałeś to kolor nie odpowiada. ;]

http://www.allegro.pl/item180661603__serwisowa_obudowa_nokia_5210_niebieska_.html

Gdy pisze np. serwisowa obudowa, to to nie jest zwykle oryginał? (jak np. wyżej)

Jak nie - to raczej skończy się to tym, że pójdę do sklepu i na zamówienie kupię, bo za pierwszym razem przestraszyłem się ceny.

Dzięki.