NOKIA 5300 niepodświetla się wyświetlacz i klawisze,co jest?


(Alfa1978) #1

tak jak w temaciku,jak myślicie czemu,nie podświetlają się klawisze,i wyświetlacz :o pytam,bo zakupiłem na allegro właśnie taki telefonik, oczywiście w dobrym stanie,ładny wygląd,wszystko chodzi,nie zacina się ,nie gubi zasięgu itp,jednym słowem,super stan,ale nic nie podświetla się :frowning: od tego co kupiłem,to informował mnie że to może być taśma , albo jakaś przetwornica... czy ktoś spotkał się z takim problemem?? proszę o podpowiedżi itp :expressionless: z góry dziekuję :smiley:


(Alfa1978) #2

aha i jeszcze jedno co sądzicie o tym modelu,jak się spisuję ile bateria trzyma ..


(Maciej Szankin) #3

Daj do serwisu i tyle. Od gdybania nic się nie stanie.

Mam 5300 od kwietnia, i jak na razie nie mam z nim żadnych problemów. Bateria dobrze cały czas trzyma, a używam go bardzo często. Jedno co Ci mogę powiedzieć - zmień słuchawki. Te co dają do telefonu to żart jakiś.


(Alfa1978) #4

do serwisu nie będę dawał bo od mojej miejscowości jest położony ok 30 km , s na dodatek pewnie by sporo policzyli za naprawę /jak to w serwisie jest../ a zakupiłem ja bez słuchawek,troszkę uzywaną..


(Alfa1978) #5

SHARAPOVA - A dobrze u ciebie,słychać dżwięk z głośnika mp3-jek w telefonie itp?? bo u mnie super :mrgreen:


(Allegretto14) #6

Gdybym miał kupić nokię głęboko bym się zastanowił ponieważ porównująć np. telefony różnych firm w cenie 500 zł : dzwiek mp3, wyswietlacz itd ..oczywiscie o tych samych parametrach to NOKIA i model 5300 i wiele innych zostaje w tyle :slight_smile:


(Alfa1978) #7

ja kupiłem tą i za 300zł :mrgreen: http://allegro.pl/item282456298_nokia_5 ... lenie.html tylko że chodzi mi o opinie o niej,i co mogło się z nią zrobić że nie podświetla sie nic,tak jak wyżej w temaciku :expressionless:


(klopas) #8

może w opcjach ma to wyłączone?

poprzedni właściciel wyłączył podświetlenie żeby dłużej słuchać muzy??


(Alfa1978) #9

nie! nic takiego mi nie gadał ,że coś wyłączył itp,tylko że taśma do wymiany,albo jakaś przetwornica, /kolega mu jakis mówił,to jak dzwonił do niego,żeby mu naprawił,to tak mu powiedzIał,ze to mogło właśnie się zepsuć../ AHA A JEST TAKA MOżLIWOśC W TEJ NOKI ,ABY WYłąCZYć PODśIETLANIE W MENU, bo szukam i nic nie widzę :expressionless:


(Allegretto14) #10

Idz do jakiegoś serwisu to ci zdjagnozują usterkę, ale sądzę , że naprawde troche będzie kosztować.


(Maciej Szankin) #11

Ja na abonament kupowałem w okolicach kwietnia, to w salonach 5300 było po 1900. Spory spadek ceny.

A co do głośnika - w miarę dobrze gra w zamkniętych pomieszczeniach. Na otwartej przestrzeni nawet jak jest cicho to średnio jest.