Nokia 5310 czy SE k800i?

(SeBoLaS) #1

Witam,zwracam się do was o pomoc w doradzeniu który telefon wybrać??Który lepszy

(system) #2

ja bym brał 5310 nowszy ładniejszy chudszy i tyle ogolnie fajny fon:)

(SolelyRose*) #3

Jeśli chcesz mieć telefon do sesii fotorgaficznych itp. to bierz K800i

Jeśli jesteś audiofilem to bierz Nokie 5310.

na tym polega wybór. Zdecyduj na czym Ci bardziej zależy. Inne sprawy są mniej ważne :slight_smile:

(SeBoLaS) #4

ogólnie chodzi mi który lepszy

(Pcz 07) #5

Ogólnie to dwa są dobre i ciężko wskazać który konkretnie lepszy od drugiego. Wszystko zależy, jaką markę bardziej preferujesz, ponieważ funkcje mają zbliżone do siebie. W tej konkretnej nokii nacisk położono na muzykę więc spodziewaj się lepszej jakości muzyki ale SE K800i też w tym względzie nie jest zły, gorszy ale nie aż tak tragicznie a zdjęcia ma bardzo bardzo :smiley:

(SeBoLaS) #6

Wybrałem nokię bo ma lepszy desing :smiley: Dzięki za pomoc w wyborze

(george32801) #7

SE k800i ma możliwości wprowadzenia dobrych zmian. Zmieniasz akustyke, wgrywasz modyfikowany sterownik aparatu i będzie glanc :twisted: :twisted: 8)

(In2dex) #8

Mam 5310 jestem zadowolony polecam lepszej noki nie widziałem a SE ma mój brat nie zamienił bym się z nim

(SolelyRose*) #9

Nie przesadzałbym już z tym, że nie ma lepszej Nokii :wink:

(klopas) #10

lepiej brać 5700...

(SeBoLaS) #11

no pewnie że lepiej ale ok.300zł droższa

(klopas) #12

no to n91 :stuck_out_tongue:

(Paweł3779) #13

Moim zdaniem 5310. Jest nowsza i w ogóle... Jeśli zależy Ci na muzyce to 5310, jeśli na aparacie to K800i. :wink:

Zresztą... wybierz ten, który bardziej Ci się podoba. :wink:

(Dawiddek55) #14

a jeżeli masz braać K800, i nie podoba ci się bo jest gruby, bierz K770, parametry identyczne, jedynie zoom ma słabszy, ale to na kompie można powiększyć, a jest ładny, stylowy i cienki.

(SolelyRose*) #15

Oj Dawidd nie. K770 jest gorszy i nie chodzi tylko o zoom. Może lepiej już alternatywnie chwycić za K810i :stuck_out_tongue:

(klopas) #16

n91 przebija muzyką wszystkie inne fony bo ma osobnego chipa do niej... coś jak w n81... może trochę spory fon ale jak macie w kieszeni to nikt nie ukradnie (poczujecie)

(Anusiekkk3) #17

nokia 5310 robi straszne zdjęcia, nie ma żadnej lampy błyskowej - w nocy lub przy słabym świetle zdjecia odpadają. W sumie ta nkoia to tylko ładny wygląd i nic więcej. w sek800 masz i odtwarzacz, i naprawdę dobry aparat.