Nokia 5310 Xpress Music mało pamieci

Witam.

Kupiłem niedawno od koleżanki w/w nokię, mam kartę pamięci 2GB i nie mogę odbierać SMS ponieważ wyświetla się błąd pamięci ;( Zależy mi bardzo na tym fonie. Wiecie co może być nie tak?

Z góry dzięki na pomoc

Usuń wszystkie wiadomości ze skrzynki odbiorczej/wysłanej/roboczych i zapisanych. Jeśli to nie pomoże to po prostu zresetuj telefon poprzez wyciągnięcie baterii (może jakiś bug). Karte SIM i karte pamięci możesz też przy okazji sprawdzić czy aby koleżanka nie uszkodziła wejścia pod SIM

Nokia Od razu po kupnie była w naprawie(wymiana obudowy, simlock i wejście na sim ponieważ było wyrwane) Ale problem polega na tym ze to chodzi o pamięć a nie o sim, mam 10 wiadomości odebranych i dup*, moja mama ma taką samą nokię i ma dużo wiadomości bo ma ponad 100 i się jeszcze nie pokazuje komunikat z pamięcią

Spotkałem się z takim ustawieniem w telefonie że fabrycznie nie mógł zapisać więcej niż 50 wiadomości. Było to w którymś z SE k700i lub 750i. Wgranie nowego softu pomogło… więc myśle, że i w tym wypadku pomoże ponieważ jak wspomniałaś wyżej wgrywany był simlock

zdejmowany był simlock

i jeszcze problem jest taki ze nieraz jak słucham muzyki to telefon dostaje zawieszki

A ja wgrałbym nowy soft :slight_smile: .Chyba karta pamięci nie ma nic wspolnego z sms-i.

ale to chodzi właśnie o pamięć.

Sms -y zapisuje Ci na karcie pamięci czy na karcie sim i w pamięci telefonu?A po za tym samo wieszanie sie odtwarzania muzki mowi ze cos z softem moze byc nie tak.A co do karty pamieci to mozna ja sformatowac komputerem w jakims czytniku kart .I juz masz pusta karte.

Dodane 06.01.2011 (Cz) 21:03

Mylisz pamiec wewnetrzna telefonu z karta microsd.Wyjmij karte i pamieci i zobaczymy co to da?