Nokia 5530 i najgorszy kalendarz

Witam,

jestem posiadaczem Nokii 5530, która wyposażona została w najgorszy kalendarz z możliwych. Jego “najgorszość” polega na tym, że najzwyczajniej “olewa” wpisane tam zdarzenia. Gdy nadchodzi godzina zapisanego zdarzenia telefon milczy, a później po wejściu w kalendarz raczy informacją, że ze względu na zmianę czasu niektóre zdarzenia zostały pominięte. Jaką zmianę czasu? A nawet gdyby to i tak powinien się odezwać bo to jego obowiązek. Na jakiej podstawie durni programiści z Nokii uznali, że zmiana czasu - nawet gdyby taka nastąpiła - upoważnia do nieprzypomnienia o ważnym (bo wartym zapisania) zdarzeniu? Nie będę wnikał w założenia którymi się kierowali, następnym razem nie kupię już Nokii, ale do końca umowy muszę się z nią przemęczyć. I teraz zasadnicze pytanie. Czy istnieje jakiś darmowy zamiennik owego kalendarz, który można byłoby ściągnąć i zainstalować oraz który czuwałby w tle podobnie do oryginalnego i informował o wpisanych zdarzeniach?

Poszukaj tutaj.

http://www.ipmart-forum.pl/showthread.php?t=39058

Dziękuję, poczochram tą stronę :slight_smile:

Dziwne jest to, że ja także posiadam ten telefon i mnie jakoś kalendarz informuje o zdarzeniach w nim zapisanych :stuck_out_tongue:

No to pozazdrościć. Ja już kilku osobom nie złożyłem życzeń i było niesmacznie.

Heh, wiesz co. A może twardy reset lub wgranie nowego oprogramowania pomoże - tylko że stracisz dane z telefonu.

Mam najnowszy soft 32.0.007 i problem nadal istnieje. Gdy przychodzi pora powiadomienia o zdarzeniu słychać (o ile się usłyszy) ciche miałknięcie i na głównym ekranie nie ma śladu że coś się stało. Dopiero po wejściu w kalendarz widzi się radosną wiadomość o pominięciu zdarzenia ze względu na zmianę czasu.