Nokia 5530 xm

(Danpol6) #1

Witam, jestem zadowolonym posiadaczem wyżej wymienionego telefonu, jednakże ostatnio mam kilka problemów i nie wiem, czy podlegają one pod gwarancję. Co to za problemy? Jednym z najistotniejszych jest zielona plama w kształcie stożka pod kątem 45% w prawo, co prawda widać ją najmocniej na czarnym tle, jednak denerwuje to bardzo podczas oglądanie filmów i ogólnym użytkowaniu. Druga sprawa to zawieszki, coraz częstsze gdy odpalam menu albo jak mam załączoną Opere. Kolejny problem to sporadyczne nie czytanie karty. Tel. powiedzmy wył. się bo bateria padła (która trzyma max. 3 dni po 4 mieś. użytkowania), a gdy go załączę to nie mam programów, muzyki, skrótów, nic co było na karcie. Muszę przynajmniej kilka razy wyciągnąć kartę i zresetować tel. zanim znów wszystko jest OK. Z tą baterią to pryszcz, zawsze mogę sobie kupić nową, ale reszta mnie niepokoi. Więc nasuwa sie pytanie. Czy jak oddam telefon na reklamację to zostanie ona rozpatrzona pomyślnie czy negatywnie i czy są sposoby, aby pozbyć się tych problemów. Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam,

Danpol

(Marcin1025) #2

Oddaj na gwarancję i tyle nic więcej sam nie zdziałasz.

(kamil_w) #3

Powodzenia z serwisem Nokii ^^

Ja dokładnie ten sam telefon (choć z innymi usterkami) oddałem do serwisu i był w nim blisko 3 miesiące. Za każdym razem, gdy mi go oddawali pojawiała się inna usterka. Skończyło się na tym, że wymienili mi wszystkie bebechy. Z mojego telefonu została tylko obudowa.

(Marcin1025) #4

To ja kiedyś oddawałem nokie do serwisu i szybko ją naprawili zależy jakie się ma szczęście :wink:

(eddie71) #5

Być może wystarczy aktualizacja oprogramowania.

Miałem inny model Nokii i zawieszała się a po aktualizacji oprogramowania chodzi bez problemów.

Zgadzam się z przedmówcami,że należy spróbować oddać do serwisu.

(Agatonster) #6

Danpol ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.