Nokia 5700 vs nokia 5610

Zastanawiam się właśnie, który wybrać. 5700 ma symbiana i dwa głośniki, ale 5610 ma aparat 3,2mpx i możliwość włożenia karty 4gb? Ktory wybrać. Przede wszystkim zależy mi na funkcjach muzycznych telefonu w szczególności mocy wbudowanych głośników (lubię gdy telefon gra głośno i czysto :slight_smile: ). A może są jakieś inne telefony, które mają mocne wbudowane głośniki (np. k750 lub k610)? Proszę o porady.

A więc tak, jeśli chciesz mieć symbiana no to 5700, ale ten model ma troche ociężały system. Nokia 5610 jest właśnie bardzo dobrym rozwiązaniem jeżeli nie musisz mieć symbiana i chcesz mieć dobrą muzyke w telefonie i dobry aparat. Także ja bym odrazu wybrał Nokie 5610. I jeszcze zadaj sobie pytanie, czy chcesz mieć symbian i czy jest ci wogóle potrzebny. Pozdrawiam.

Hahaa.

5700 ma właśnie jednego z najszybszych Symbianów. A dokładnie to Symbian S60v3 9.2 i CPU 369Mhz…

Moi 2 znajomi którzy mieli ten telefon skarżyli się na symbiana w tej komórce, a szybki nie oznacza doskonały. A pisząc ociężały miałem na myśli jakieś tam błędy w wersji symbiana w tym modelu.