Nokia 6020 - czy się opłaca?

Witam, padła mi komórka SE K750i. Koszt naprawy według 2 “ekspertów” - ok.200zł. Jako, że nie zamierzam wydawać tyle pieniędzy na telefon, z którego dzwonię i sms-uje, postanowiłem kupić coś tańszego i w lepszym stanie (tamta była trochę “zdarta”). I mam pytanko czy kupno Nokii 6020 za 100zł jest opłacalne? Telefon w stanie b.dobrym czy może jednak kupić coś innego w podobnej cenie? Fon potrzebny mi tylko do podstaw, nie potrzebuje super aparatów, odtwarzaczy mp3 itd. Zależy mi na waszych opiniach, zarówno ludzi, którzy się na tym znają lub nawet osób, które posiadały/posiadają ten telefon. Czy za 100zł opłaca się czy to jednak zdzierstwo i za tą cenę dostanę “coś lepszego” :razz:

Jeżeli chodzi o tą Nokijkę… To powiem szczerze. Ja miałem ten telefon półtora roku. I byłem z niego zadowolony. Teraz ma go mój tata i ten telefon jest niezniszczalny. A co do ceny to wydaje mi się, że jest w porządku. Bo sam go kupiłem za 120:) Pozdro.

Używam tego telefonu w pracy i moim zdaniem jest bardzo dobry jeśli chodzi o dzwonienie :slight_smile: bateria trzyma dosyć długo, menu czytelne i intuicyjne (jak to w noki), ogólnie telefon łatwy i przyjemny w obsłudze. Jako wadę można wymienić skrzypiącą obudowę i przyciski które moim zdaniem są może nie za małe do pisania ale źle się je przyciska i po jakimś czasie nawet pisania smsa po prostu palce bolą :smiley: ale za 100 zł możesz kupować ten telefon cena dość przywita :smiley:

Też miałem ten tel. Kupiłem go na początku 2006. Tel służy do dziś u mojego taty. Bateria trzyma min 5 dni przy smsowaniu i dzwonieniu. Co do ceny. Jest to dużo jak za telefon z 2005 roku ale naprawdę warto.

Używałem 2 lata tego modelu, ogólne wrażenia pozytywne. Jedyne do czego można się do czepić to dżojstik, tzn. działa bez zarzutu :slight_smile: ale niektórym osobą może się po prostu źle go używać.