Nokia 6020 gadu-gadu-błąd połączenia

Ostatni postanowilam załozyć gadu-gadu w telefonie, mam pobraną aplikację ale jak włączam gadu-gadu to najpierw dlugo szuka serwera, a pozniej wyswietla sie Brak dostępu do internetu i błąd połączenia. Na strony w Internecie też nie mogę wejśc jak probuje wejsc to wyswietla sie Połączenie niedostepne, wczesniej mialam WAP_GPRS i wszystko działało (wchodzenie na strony nie gadu-gadu). Środki na koncie mam. Wykupiłam tez pakiet w Plusie 20MB Internet. Co mam zrobic z tym problemem??? :? :? :?

Korzysta ktoś z tego telefonu (nokia 6020) z gg? Jest to możliwe? :confused:

Aniu od dawna nie mam plusa ale z tego co pamiętam miałem chyba wap internet i korzystałem z pakietu sprobuj i napisz co sie dzieje :slight_smile:

Mówisz, że po ponad roku odpisze? :wink:

A dlaczego miałoby być to niemożliwe?

Post założony w grudniu więc nie ma jeszcze roku :wink: W odpisanie jednak wątpię.

Masz chyba źle ustawioną datę, ja widzę

:smiley:

No niby skonfigurowałem dobrze wap, ale jak juz dostąłem link do pobrania i zaczyna sie pobierac to pojawia sie komunikat “Plik za duży” i koniec…

Ale przecież ile to moze zajmować? :confused: ja miejsca mam 1,5mb ;p

Datę mam dobrze ustawioną, ale z oczami chyba coś miałem nie tak, bo źle odczytałem. Masz rację 12 styczeń 2008 :wink:

.

Tak, ale Nokia 6020 z tego co dobrze pamiętam obsługuje aplikacje chyba tylko do 100kB, być może to co próbujesz zainstalować jest większe. Poszukaj w google jakieś mniejszej alternatywy. Ja kiedyś korzystałem z jadu-gadu.

Jak już chcesz korzystać z gadu-gadu to nie przez wap tylko Internet po GPRS.

Poczytaj sobie to: http://mobilne.gadu-gadu.pl/mozliwosci (wybierz zakładkę odpowiedniej sieci)

I przykładowe telefony dla sieci Plus: http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/ … adu/lista/ (nie znaczy, że z innymi nie będzie program współpracował)

Przy aplikacji dedykowanej dla danej sieci nie płacisz za transfer, jest tylko ryczałt.

Trzeba sobie z tym dac spokój :slight_smile:

heh ale gafa cyferki mi sie po myliły xD