Nokia 6020 i dziwne znaczki

Mam nokie 6020 i kiedyś miałem dziwną sytuacje z nią. Powiem to tak, szarpałem się o to Nokie z kolegą i kiedy już mu ją wyszarpnełem to się wyłączyła i włączyła, nawet nie musiałem podawać kodu PIN. i to mnie zdziwiło :o no nic pomyślałem, w końcu nokie maja różne zagrania :wink: I minęło trochę czasu jak zauważyłem że głośnik nie chodzi. Wkużyłem się i i żuciłem nią o ziemie z całej siły. W tedy się nawet nie wyłączyła, ale za to głośnik zaczął działać :o . I tu sie pokazał pierwszy znaczek. Na wyświeltaczu pokazała mi się kutka odblokowana, nie wiem do czego była, ale trzymała się na wyświetlaczu jakieś 5 min. :slight_smile: do tej pory jej nie zobaczyłem. Ale za to jest inny znaczek jak wkładam inną kare niż ja mam. Nie ważne czy z plusa( taka jak moja ), czy z innej sieci. Jak włoże inną karte to Wyskakuje mi Literka “G”… wie ktoś może do czego to jest??

Gdzie ta litera wyskakuje?? Ikona z literą G to jest od połączenia GPRS.

No nad poziomem sygnału, zaraz obok Blokady klawiatury :slight_smile:

Ikonka G w kwadraciku takim?W lewym górnym rogu?Cały czas jest pokazana czy znika?

Jak z simlockiem?

To to jest ikona od GPRS.

Wtedy pewnie się zrobił jakiś reset i dlatego ta ikonka jest. Poszukaj w instrukcji jak to wyłączyć, bo ja Ci nie napisze bo nie mam Nokii.

Nie literka nie jest w kwadraciku, komórka bez simlocka. Sam ściągałem :slight_smile: i cały czas jest pokazana, nie znika ani nie miga…

W dniu 20.07.2008 , o godzinie 15:29 został dopisany post przez michaelllo69

Ale jak mam swoja kartę to tej ikonki nie ma, jest tylko w tedy gdy włożę czyjąś kartę :slight_smile: