Nokia 6020 i kabel USB! Dlaczego nie działa?

Kupiłem na necie kabel żeby telefon połączyc z kompem i po zainstalowaniu sterowników i po ściągnięciu i zainstalowaniu PC Suit-a nie mogę dokonać połączenia! !!

a kabel oryginalny Nokii? Jeśli nie to się nie dziw

no raczej nie! !!

Ja używam tego programu:

http://www.mobtime.com/en/

ale to jest chyba płatna wersja !!

Tak to jest płatna wersja. Darmowej raczej nie znajdziesz. :frowning:

Sciągnij sobie program moim zdaniem najodpowiednieszy do noki: Nokia PC suit. Włacz program podłącz kabel do kompa i do tel i następnie wejdź w ustawienia i zaznacz w nich tylko kabel szeregowy mimo iż masz usb prób kilka razy zmienic i sprawdz za każdym razem bo z tymi tanimi kablami czasem tak bywa, ale musi działać bez względu na to czy orginalny czy nie :!:

Hunter , mylisz się-PC Suite działa tylko z oryginalnymi kabelkami Nokia. Niestety… Proponuję Oxygen Phone Manager

u mnie odziwo działa, a kabel nawet nie leżał przy orginale, więc nie wiem dlaczego by miało być inaczej… a np. pod

nie wykrywa u mnie fona wcale :slight_smile: a skoro byłby orginalny to również by się połaczył

Jeśli działa Ci PC Suite to nie szukaj nic innego. Moim zdaniem PC Suite “wystarczy” :stuck_out_tongue: Sam chciałbym, by z moim nieoryginalnym oryginalne oprogramowanie działało. Ale cóż, muszę zadowolić się jedynie OPMII… :wink:

dałeś mi ostatnmio do myślenia wieć zakupiłem kabel za 3,99 do noki 6230i i na bank dział nokia PC suit z nieorginalnym kablem :wink: