Nokia 6020 - jak zlikwidować logo operatora? ERA

witam, przeszukałem większość tematów(nietylko na tym forum) i nic nieznalazłem. wie ktoś może jak wywalić z głównego ekranu te wredne napisy - czyli ERA, pod erą wyświatla sie HEYAH a pod heyah nazwa dzielnicy lub miasto i niżej pełna data. patrzyłem w opcjach i nic… jezeli coś przeoczyłem na forum co mi by pomogło to prosze bardzo o link lub pomoc jeśli takiego tematu jeszcze niebyło. z góry dziękuje

Wystarczy pobrać przezroczyste logo

miasto i data - to na 100% wyłączasz w ustawieniach telefonu (tez mam 6020)

co do logo to musisz ustawic przezroczyste z tym ze to nie takie proste bo jakos w telefonie nie za bardzo idzie to wybrac… Musisz zrobic to programikiem przy podlaczonym komie do kompa, ja tak robilem, niestety niepamietam juz jak ów program sie nazywal…

jeśli z datą i miastem jest opcja wyświetlanie informacji o sieci to u mnie nieidzie, nieraz już zaznaczałem na nie - i data była dalej. a jakoś podobnej opcji niemoge znaleźć. ten program od loga jest w telefonie? czy trzeba poszukać? bo różne wersje sie słyszało

trzeba poszukać… To się nazwyało MobiMB czy jakoś tak chyba…

a no znalazłem tego mobiego tylko ze mi cos nieidzie z tą podczerwienią… dodam ze żadnego kabelka niemam, pewnie to w tym problem ze kabla nieposiadam, tak?

No ja to robilem na kablu, a jak z podzczerwienia jest to nie wiem…

tow. obserwator możesz takie logo ściągnąć z http://www.wapster.pl ale nie za darmo (2,44 chyba) jeżeli chodzi o datę to robisz coś takiego: USTAWIENIA–>USTAWIENIA DATY I GODZINY–>DATA–>UKRYWAJ DATĘ a jeśli chodzi o miasto to zrób tak: USTAWIENIA–>USTAWIENIA TELEFONU–>WYŚWIETLANIEINFORMACJI O SIECI–>NIE i wszystko gotowe

kom123 , w wypadku tego telefonu nie jest problemem uzyskanie takiego loga, tylko jego ustawienie - przynajmniej u mnie opcja ta po wgraniu pustego loga była nadal nieaktywna

to wejdź w: USTAWIENIA–>USTAWIENIA WYŚWIETLACZA–>LOGO OPERATORA–>TAK i powinno być po kłopocie

kom123 oświeciłeś mnie - z datą i informacją o sieci sie udało (widac dawno nokii niemiałem i połowy opcji zapomnialem) a jeśli chodzi o te opcje z logiem co podałeś to u mnie jest zaznaczona na nie i nieda nic sie zrobić.

bo najpierw musisz ściągnąć z www.wapster.pl przezroczyste logo a później ustawić na tak

czyli widać że naprawde niema innego sposobu na logo, tylko trzeba ściągnąć puste z drobną opłatą… a wie ktoś może czy jest możliwość wywalenia pustych folderów z Galerii, dokładnie chodzi o foldery które znajdują sie w grafikach, czyli obrazki i dostepność. gdy chcem zlikwidować te foldery to pisze - folder tylko do odczytu. i czy jest może jakas możliwość aby nieustawiać żadnego tematu. niestety mam jeden temat ustawiony i niemozna go usunąć ani wyłączyć, a chciałbym poczyścić telefon z niepotrzebnych dodatków. chciałbym też wywalić szablony, no ale tak samo są kłopoty. zna ktoś na to wszystko rozwiązanie?