Nokia 6030 - Komputer nie widzi telefonu

Wiem, że były tego rodzaju tematy na forum, ale żadna porada z nich mi nie pomogła… Zakupiłam nie dawno kabele miniUSB pod Nokię 6030… i po podłączeniu to mi wykrywa, że coś jest połączone… wgrywam sterowniki i wsio. Na płycie znajduje się oprogramowanie iPhone Mobile Phone Surfer i mam taki problem, że program ten nie wykrywa mi w ogóle telefonu jak i reszta programów, który były opisane w tamtych tematach (więc proszę mi nie podawać do nich linki, bo przeszukałam forum wzdłuż i wszech)… Były sugestie, a potem cisza… nikt nie napisał, czy rozwiązał swój problem czy też nie… a jeżeli rozwiązał to w jaki sposób…

Bardzo proszę Was o pomoc… Jeżeli ktoś miał identyczny problem, proszę o pomoc… i dokładne instrukcje…

Z góry ślicznie dziękuję…

Spróbuj programem Nokia PC Suite.

Miałem podobny problem, podłączyłem kabelek zainstalowałem sterowniki, zainstalowałem Nokia PC Suite, podłączam telefon i nic. Dopiero po jakiś 5 minutach pojawiło się, że widzi telefon.

Czasami “zobaczy” telefon dopiero jak uruchomisz ponownie komputer z podłączonym telefonem.

Jeśli chodzi o iPhone to tego programu nie znam i co do niego to nic nie pomogę.