Nokia 6070 czy sagem my411x?

j.w

Który telefon wybrac? obecnie mam sagema ale mogę się zamienic i nie wiem czy warto.

Proszę o pomoc

Według mnie zdecydowanie wybierz nokie. Sagemy często sie wieszają no i jest problem z częściami do sagema np. LCD do 411x jest b.ciężko kupić.

mister1294 , korzystałem z kilkunastu telefonów, miałem kilka nokii i nigdy mnie nie zawiodły, obecnie posiadam też nokię, kiedy będę chciał zmienić telefon to tylko wymienię model, firmy nie zmienię. Polecam Nokię bo jest nie zawodna i dopracowana :).

6070 jest droga… za tą cene masz 6600 która ma karte MMC, symbiana, BT itp. a 6070 ma 3mb swojej pamięci, irda i nie ma BT

ale ja nie mam do kupienia tylko do wymiany ze znajomym na te telefony. no to jak zamienić się?

Sagem jest w tym porównaniu lepszym rozwiązaniem :smiley:

No to zostanę przy Sagemie. Aha, a jeśli chciałbym sprzedać tego sagema to za ile? i ile bym musiał dozbierać na jakiś lepszy telefon?

Tego za może 300 zł kolega go ma i mp3 mi się podoba dużo niskich tonów,a ogólnie to słaby fon :?

za 300 zł go raczej nie sprzedam. wystawiałem go na allegro za 279 zł i nikt go nie chciał:/ musiał bym go wystawić za 200 ale to chyba za mało kasy za niego dostanę