Nokia 6120 czy nokia n70 lub n73

Mam problem,taki iz chce kupic telefon tylko niewiem jaki wybrac ,czy nokie 6120 czy nokie n70 lub n73. prosze o rady!

Bierz N73, Dobry wyswietlacz, aparat 3,2 mpx ogólnie spoko

N70 raczej odpada ,to już starszy model i działa dosyć wolno , co do N73 to poza aparatem 3,2 mpx w sumie nie ma nic ciekawego a poza tym słaba bateria, natomiast 6120 posiada najnowszą edycję symbiana , szybki procesor przez co wszystkie aplikacje śmigają naprawdę miło no i wyświetlacz jest bardzo dobrej jakości.Obecnie używam 6120 i jestem zadowolony,chociaż n73 też była niezła (poprzedni telefon), co do ceny to za n73 trzeba dać z 200 pln

Również polecałbym Ci 6120. Aparat ma 2mpix, który daje radę :wink: No, ale ma szybszy procesor, nowszego Symbiana (S60v3 FP1) i HSDPA :slight_smile:

Zdecydowanie n73. To już wyższa półka niż dwa pozostałe.

Czy cena gra rolę? Bo między N70, 6120 a N73 jest jednak róznica.

Jeśli chcesz coś na symbianie ze znakomitym aparatem foto, video vga 30kl/sek. , sporym i czytelnym wyświetlaczem może zainteresuje Cię brzydki ale genialny model Nokii - N82? :twisted:

Napisz może czy bierzesz pod uwagę tylko Nokię i jakie cechy powinien posiadać Twój telefon.

nie polecajcie czegoś co weszło dopiero na rynek i opieracie się wyłącznie na parametrach technicznych,podobna sytuacja była w przypadku N80 każdy się podniecał i co się okazało? kolejny przereklamowany bubel nokii, a tak na marginesie skoro proponujesz wyższą półkę to może N95 8GB cena podobna a możliwości sporo większe .

Wymień je.

N73 ME

mnie interesuje telefon do 600 zł, Marka jest obojętna ,ale zeby mial wszytko i był ładny

Złączono Posta : 02.12.2007 (Nie) 15:01

i czy wogóle warto miec symbiana?

Złączono Posta : 02.12.2007 (Nie) 15:02

i czy wogóle warto miec w telefonie symbian

to N73 odpada, chyba że w Anglii kupisz…

Do 600zł to faktycznie cięzko będzie coś “grubszego” wybrać. Nokia 6120 jest nieco droższa, możesz więc spróbować z N70 albo 6630 ale tylko jesli koniecznie chcesz symbianowca, bo obie konstrukcje są już dość archaiczne).

Nadal nie napisałeś jakie cechy powinien posiadać Twój telefon (wiesz, pisanie “wszystko” jest mało konkretne bo nie wiem - mówisz o HSDPA, Wi-Fi, videorozmowach or what?) więc równie dobrze możesz kupić Nokię 6300, E50, SE K550i albo kilka innych…

Wysil się trochę chłopie :slight_smile:

A cóż to za pytanie - dla jednego warto a innemu jest on niepotrzebny albo nawet wręcz niemile widziany.

Poczytaj trochę, począwszy może od tego:

http://www.symbianos.pl/O_Symbianie/

czy wato miec wogole symbiana w komorce,

Złączono Posta : 02.12.2007 (Nie) 19:55

i tak wogole to jaki jest najlepszy telefon do 650 zł- używany??

Złączono Posta : 02.12.2007 (Nie) 19:56

i tak wogole to jaki jest najlepszy telefon w cenie do 650 zł-używany

Halo tu Ziemia… :roll:

Chyba się nie dogadamy :? Masz w sobie coś z bota :lol:

mnie interesuje tylko ktora komorke sie bardziej oplaca kupic nokia6120 czy nokie n73. bardziej zdecydowany jestem na 6120