Nokia 6131 czy 5300

Jak w temacie. Mam do wyboru jeden z tych dwóch telefonów. Za 5300 przemawiają mp3ójki. Jeśli chodzi o 6131 to jak na razie doczytałem się, że: a) świetny telefon, b) telefon z wadą fabryczną wyświetlacza, który pada po kilku dniach/miesiącach.

Co wy o tym myślicie?

Też się kiedyś zastanawiałem nad 6131 w końcu zdecydowałem się na 6300 i nie był to dobry wybór (bateria:/). Faktycznie w 6131 mogą występowac tego typu problemy, ale nie muszą;) Nokia 5300 jak dla mnie wygląda badziewiasto no i ten player mp3 to też żadna rewelka. Jeśli będziesz miał gwarancję to wziałbym raczej 6131 pomimo tych wad no i dodatkowo nienajlepszej baterii. 5300 pod tym względem wypada lepiej.

Używam 5300 od kwietnia. Bardzo fjny telefonik, dobry aparat, mp3ka świetna pod warunkiem, że nie używasz dołączonych słuchawek (beznadziejne). Jedyną wadą bezpośrednio dotyczącą telefonu jest jego grubość.

Dobre słuchawki i jest genialnie. Do głośników podłączysz to niewiele gorzej (o ile w ogóle gorzej) od karty dzwiękowej.

No właśnie jakby był cieńszy to prezentowałby się o wiele korzystniej:) Być może 5300 zyskuje na lepszych słuchawkach, korzystałem tylko z tych dołączonych, ale według mnie jeśli producent wypuszcza telefon muzyczny to powinien dać dobre jakościowo słuchawki a nie jakieś buble.