Nokia 6131 - problem z podłączeniem do kompa przez USB

Witam!

Mam taki problem:

Gdy chcę podłączyć nokie 6131 do kompa to wyświetla mi windows, że znalazł nowe urządzenie. Włącza sie kreator nowego sprzętu i zaczyna sie instalacja. Ale po 3 sekundach sie przerywa i pokazuje sie komunikat:

"Nie można zainstalować tego sprzętu

Wystąpił problem podczas instalowania tego sprzętu:

Nokia 6131

Wystąpił błąd podczas instalacji urządzenia

Nazwa jest już w użyciu jako nazwa usługi lub wyświetlana nazwa usługi.

Kliknij przycisk zakończ, aby zamknąć kreatora"

Wszedłem na stronę nokii i ściągnąłem najnowszy nokia PC Suite i nie wiem co mam robić.

Proszę o pomoc! !!

wyslij maila o pomoc do microsoftu albo nokii

Wywal tan program Nokia PC Suite wejdz na stronę http://www.nokia.com.pl/nokia/pomoc/opr … index.html i pobierz program do swojej komóry. Postępuj zgodnie z zaleceniami. Nie wkładaj wczesniej kabelka do USB. Po wgraniu programu, wlóż kabelek z komórką do USB, pokaże się program konfiguracyjny, postępuj zgodnie z zaleceniami. Może to trwać kilka minut. Po tych zabiegach komóreczka powinna śmigać.

No tak, ale właśnie z tej strony pobrałem Nokia PC Suite. Jak zaznacze tam poprawną odpowiedź i nacisnę kontynuuj to wyświetla mi sie lista telefonów. Wybieram swój i wtedy pokazuje mi sie strona z linkiem do pobrania Nokia PC Suite. Nie wiem co robić ciągle:(

Nawet gdy jest z tej samej strony, wywal ten pobrany wcześniej, i pobierz jeszcze raz. Zaznacz komórkę i kliknij link do pobrania. Nie wkładaj kabelka do USB. Dalej rób tak jak napisałem.

Złączono Posta : 19.08.2007 (Nie) 11:26

Nawet gdy jest z tej samej strony, wywal ten pobrany wcześniej, i pobierz jeszcze raz. Zaznacz komórkę i kliknij link do pobrania.Nie wkładaj kabelka do USB. Dalej rób tak jak napisałem.