Nokia 6230 a nokia 6230i

jak moge sprawdzic jaka mam nokie 6230 czy 6230i ? bo kupilem w komisie kome i dostalem pudeklko ze 6230 itd, a kumple mi mowia ze to jest 6230i …

i czym one sie roznia bo nie wiem czy naucze sie ja obslugiwac z ksiazeczki do 6230…

jęzęli to jest NOkia 6230 to nie ma aparatu a jeśli jest to 6230i to jest z aparatem :mrgreen:

ma

i z wygladu jest to 6230i ale mozliwe ze kolo zalozyl tylko obudowe od 6230i a reszta to 6230 ?

A aparat działa?? :stuck_out_tongue:

Ma slot na karty pamięci??

Odtwarzacz MP3??

Jeśli tak to nie ma szans aby to była 6230

mp3 dzialaja, karte ma niby 32 mb, aparat zdjecia robi

sciagnolem obudowe, wyciagnolem baterie i karte 32 mb i pisze ze model 6230 made in hungary… to dlaczego oan jest taka jak 6230i ? albo no nie wiem …

A co pisze po wpisaniu *#0000# ??

Jak ustawisz rozdzielczość aparatu na 1280x1024 to masz 6230i

nokia 6230

v 05.40

ale dlaczegop wyglada jak 6230i ? mozliwe ze ma tylko obudowe od tego modelu ?

a jak sprawdzic rozdzielczosc bo jeszcze nie umiem

:hmmm: Nie. Bo miała by inne “wnętrzności”.

Obudowa obudową, niczym sie nie różnią tylko klawiaturą. Ten srodkowy klawisz (jak joystick) dziala ? Sprawdz tą rozdzielczość - bedziesz miec odpowiedz, ale i tak masz jednak 6230

Rozdzielczosc sprawdzisz wchodząc w aparat , wybierając opcje potem ustawienia…

nie mam tam ustawien, moge tylko zmienic tryb…

Spróbuj na klawiaturze nacisnąć “1” i zobaczy czy się zmienia rozdzielczość zdjęcia.

Na 100% masz 6230 bez “i”, bo najnowszy soft do 6230i to jest 3.81, a ty tam masz 5.40, a poza tym przecież pisze, że masz bez “i”.

Alojz1109 i ta i ta ma aparat :stuck_out_tongue:

Człowieku ty widziałes nokie 6230 i 6230i obydwie mają aparat i jedynie co widze to mają inne obudowy :stuck_out_tongue:

6230i ma:

lepszy aparat

lepszy wyświetlacz

nowe menu

nowy klawisz nawigacyjny

jest chyba lżejsza

lepsza polifonia (64 kanały)

Ja nie widze w tym różnicy dla mnie nokia tu cegła drogie są i nic ciekawego nie mają :slight_smile:

Domador ciekawe, które marki wg. ciebie mają coś ciekawego.

Po pierwsze nokia 6230i jest droga i słaba z porównaniem do Sony ericsson k750i telefony sony ericsson są tańsze mają takie same wyposarzenie i są zgrabniejsze od noki , motorola też jest dobrym telefonem ci co wydawają i przepłacają na telefony to są nokie :stuck_out_tongue:

Każdy ma jakiś typ dobrego telefonu i moim typem są Nokie. Zobaczysz za rok po ile będą stały ceny 6230i, a po ile K750i. Nokie nie tracą tak szybko na wartości i dlatego warto w nie inwestować.

kwestia gustu, ale niepowidziałbym.

P.S jakie Nokie miałeś w użyciu?

z wieloma nokiami się bawiłem ale są beznadziejnie zrobione np pod względem stylu menu grafika słabiutka nokie 6230 mój kuzyn ma też na nią nażeka, nokia 6230i moja kuzynka ją miała ale sprzedała bo była beznadziejna każdy lubie co lubi ja nie lubie noki a ty mozesz nie lubiec motoroli :stuck_out_tongue: ale mówie 6230i jest droga ja mam teefon z tymi samymi funkcjami za 500 złotych nowy i ładniejszy, jak lubisz ten model telefonu to nie będę pisał jaki jest bo rózne są wypowiedzi na temat tego telefonu :mrgreen:

Jaki :stuck_out_tongue: ??