Nokia 6230-POMOCY z GPRS!

Witam.Mam ten telefon i karte Heyah i nie moge sie połączyc z internetem: “Połączenie GPRS jest niedostepne”-Tak mi pisze.Próbowałem juz pobierac ustawienia ze strony http://www.heyah.pl ale one nic nie dają.

Co robić ?? Pomocy !!

Sprawdź ustawienia te są właściwe

Nazwa profilu: heyahwap

Nośnik danych: GPRS

APN: heyah.pl

Użytkownik: heyah

Hasło: heyah

Uwierzytelnianie: Normalne

Zabezpieczenie połączeń: Wyłączone

Adres IP: 213.158.194.194

Port IP: 9201

Tryb sesji: Stały

Strona główna: wap.heyah.pl

Złączono Posta : 01.10.2007 (Pon) 18:02

http://www.heyah.pl/eed4d5bbb0be51ce9c53579710e98df5

Przeczytaj to

No,ale mowie Ci,ze pobieralem automatycznie te ustawienia,oraz probowalem je wpisac recznie i nic nie działa.Gdzie sie wpisuje to IP i jakie mam wpisac Proxy Podstawowe,a jakie Drugorzędne ?? :frowning: :? :frowning:

POMOCY !!

1.Człowieku pobierz automatyczne

2.Zapisz ustawienia

3.Zaloguj sie na Heyah

4.powiedz im o aktywowaniu i po sprawie.

Proszę brakujące dane IP: 213.158.194.229

port: 8080

Konfiguracja to pierwsza rzecz, a uruchomienie GPRS to druga. Wykonaj według instrukcji obsługi telefonu :

Jeżeli jako nośnik danych zostanie wybrany GPRS, a sieć udostępnia usługi EGPRS, telefon użyje EGPRS

zamiast GPRS. Chociaż nie można wybierać między EGPRS i GPRS, to dla pewnych aplikacji można wybrać albo GPRS, albo Dane GSM (CSD, Circuit Switched Data — transmisja danych przez sieć komutowaną).

Nacićnij Menu, a następnie wybierz Ustawienia, Połączenia, GPRS i Połączenie GPRS.

• Wybierz Zawsze online, aby po włączeniu telefon automatycznie rejestrować się w sieci (E)GPRS.

Jeżeli usługa (E)GPRS jest dostępna, wskaźnik jest widoczny w lewej górnej części wyświetlacza.

Po uruchomieniu aplikacji korzystającej z (E)GPRS ustanawiane jest połączenie między telefonem

a siecią pozwalające na transmisję danych, o czym informuje wskaźnik . Z chwilą zamknięcia

aplikacji połączenie (E)GPRS zostaje przerwane, ale rejestracja w sieci (E)GPRS pozostaje.

Wskaźniki połączeñ GPRS i EGPRS są takie same - wg instrukcji - chociaż u mnie wyświetla się G lub E.

Może ktos cos więcej pomóc,bo nadal nic mi nie działa,nawet po recznym wpisaniu ustawień ;/;/;/ :frowning:

a może maszy wyłączoną usługę na karcie tak jak to czasem jest w erze

A gdzie to mam sprawdzić ?? :o