Nokia 6230i brak połączenia

Witam jak w temacie Nokia Pc Suite nie wykrywa bluetootha zainstalowanego w kompie wyskakuje taki komunikat :

26369268.th.jpg

Bo chciałbym połączyć się z telefonem nokia 6230i żeby zainstalować sobie gierki ale w ustawieniach pc suite nie ma moje bluetootha IVT BlueSoleil i nie wiem jak ten problem rozwiązać ma ktoś jakieś pomysły

viewtopic.php?f=12&t=303552

https://telepolis.pl/forum/printview.ph … efa2dfea2d

Czytałem coś w internecie o tym telefonie i o wersji do tego telefonu ale nic nie dało nadal nie wykrywa bluetootha a co dopiero telefonu, zainstalowałem też program Mobi Mb media browser i gdy go włączyłem to wyskoczyły 2 komunikaty pierwszy od Mobi mb pod tytułem : Connecting to Pc Suite a po chwili komunikat od IVT Blue Soleil pod tytułem : Microsoft Outlook /Xp 2 is not instaled.I to mnie zdziwiło że mobi mb próbuje bluetooth też coś próbuję a pc suite jak trup a teraz jak mam włączony pc suite i bluetooth to bluetooth sam się pyta telefonu czy połaczyć jak klikne tak to myśli i nic nie mam siły do tego pc suite bo inaczej gierek nie zainstaluje a kabla nie chce kupować bo mam bluetootha żeby wgrać gry przez mobi mb to potrzebuje identycznego pliku jak gra tylko z końcówką jad.Czy ktoś móglby mi pomóc?