Nokia 6230i czy Motka e398?

Czytałem informacje na temat różnych telefonów. Wybralem te dwa, który byście mi doradzili?? Stawiam na waszą opinię :slight_smile: i prosze o jakieś uzasadnienie.

Pozdro… :slight_smile:

motka zdecydowanie :

swietny aparat jak na telefon

fajne jak na telefon glosniki stereo

duzy wyswietlacz nietaki jak w nokii ledwo co widac

fajna rozdzielczosc

Mam ten telefon i ogolnie fajny jak cos wiecej chcesz sie pytac to na gg albo tu POZDRAWIAM

Ja bym wziął Nokię, bo Motorola ma bardzo nieciekawe menu - wiem bo widziałem.

Motorola ma : 176 x 220

A nokia: 208x208

Kosztuje swoje, ale po jakimś czasie nie straci tyle na wartości co motka.

Danzel prosił o argumenty i opinie - wszelkie jałowe posty --> kosmos

Jak na mój gust eloMOTO ;] Motka jest git :wink:

zdecydowanie MOTKA! !!

Bez najmniejszego wahania 6230i

-aparat 1,3Mpx

-Wyświetlacz 208*208

-szybciej chodzi niż motka

-tańsze karty pamięci

ja bym wzioł nokie zresztą sam popatrz

http://www.mobile.inspiracja.com/Motoro … ,phone.php

http://www.mobile.inspiracja.com/Nokia,6230i,phone.php

Narazie jestem przekonany na nokie. No ale jeszcze się zastanawiam, żeby nie żałowal. Motka ma wbudowane radio??

ja właśnie sprzedałem moją E398 z softem bluemoto i kupułem sę 6230i i to zdecydowanie Lepszy telefon!!

6230i POLECAM!!

haha z wyswietlaczem wielkosci takiej jaki ma nokia 3510i wezcie nierozbrajajcie mnie :hahaha: :?

Tą chyba jedyną wadę rekompensuje wiele innych argumentów które stoją po stronie Noki 6230i

Co wy gadacie, ona ma większy i lepszy jakościowo wyświetlacz od 3510i, a od E398 ma mniejszy, ale lepszej jakości (więcej pikseli przypada na cm^2 ekranu), co daje efekt.

Najlepszym argumentem przemawiającym za motorolą e398(najlepiej ze softem z e1) są głośniki, które po prostu są doskonałe, grają dużo lepiej niż w nokii. Jeśli tak bardzo nie zależy ci na aparacie 1.3 mpx, który ma nokia, to bez wahania bierz e398. Na pewno tańszy telefon, z świetnymi głośnikami stereo.

co z tego ze 1.3 mpix jak jakosc pozostawia bardzo duzo do zyczenia :?

Właśnie chciałem to powiedzieć

Bierz E1 Rokr ( troszkę nowsza wersja e398. Chociaż do e398 można wgrać soft od e1 i wtedy telefony niczym się nie różnią).

Więc e398 / e1:

świetna jakośc dźwięku

dobry aparat WGA

intulicyjne menu (te nokii są właśni syfskie, zdecydowanie lepsze są motek ale to kwestia gustu)

radio jest wraz ze specjalnymi słuchawkami

kilka drobnych bajerów, które z pozoru wydaja się śmieszne ale mając telefon sprawiają wiele radości (np. światła klubowe)

Polecam jeszcze w szukajce wpisać:

słowo kluczowe: e398

autor: aju

gdyż wiele razy już pisałem o tym telefonie.

Ja bym śmiało zainwestował w e398

noo normalni ludzie przynajmniej sie wypowiadają :] a nie snoby ktorzy lecą na firme ktora i tak jest badziewna :piwo:

Wklejam zdjęcie zrobione moją 6230i kilka tygodni temu na moim osiedlu

6bfb005730e7ea19m.jpg

Jeśli chodzi o MP3 to motka rzeczywiście może być lepsza (nie wiem z własnego doświadczenia, ale na forach tak piszą :slight_smile: )

Ale 6230i ma za to port IR-da dzięki, któremu można przesyłać beprzewodowo dane ze znacznie większą ilością osób - niestety bluetooth ma wciąż mało osób.