Nokia 6230i czy SE K750i?

Witam!!

W poniedziałek będę kupował nowy telefon, tylko że nie mogę się zdecydować SE K750i czy Nokia 6230i.

Proszę o pomoc :smiley:

nokia

Dla mnie prost wybór - SE K750i :slight_smile:

Zdecydowanie polecam SE K750i. Posiada pare lepszych funkcji itp

A czego oczekujesz od telefonu?

SE k750i POLECAM fajny telefonik

Ja oczywiście polecam nokie

A SE k 750 nie polecam ponieważ jest bardzo wadliwy :-o :-o :-o :-o :o

polecam SE K750i bez namysłów :lol:

Nokia … solidność i niezawodność, ale mniej " bajerów "

SE … wybajerzony, ładny, świecący itd. ale to jednak SE … ja właśnie uciekłem z SE do Nokii …

SE to moim zdaniem taka troche zabawka do zdarcia kasy z rynku … no i psują sie…

Ja kupiłem N6670 … solidne, a jak masz ochote instalowac na tym programy to i pobawić sie jest naprawde czym.

Mimo wszystko … 6230i. :slight_smile:

Dobrego aparatu i lampy

Dobrej baterii

Radio

wejścia na karte pamięci

Ja brałbym Nokię, ale dla ciebie chyba lepszy będzie SE.

Tylko módl się, żeby ci nie spadł bo czasami nawet po jednym upadku aparat przestaje dzialać :/. Joystick jak to w SE - jedni mówią, że się zacina, inni że to bzdury :mrgreen:

Jak chcesz lampe błuskową (w SE to zwykłe diody) to tylko SE bo nokia tego niema.

Ale uważaj z SE bo jak powiedział karolzet po jednym upadku aparat może przestać działać, ja tak miałem i zanim zaczoł działać był 3 razy w serwisie, po 3 razie w serwisie aparat działa, ale przy włączaniu sie zacina i trzeba nacisnąć i trzymać przycisk od menu.

Ja ci polecam SE K750i telefon bardzo wytrzymały wypasik.Ja własnie ten telefoin posiadam mam juz go ponad 7 miesiecy i nic sie nie psuje nawet mi sie nie zacioł ani razu.A ile razy spadł na beton tylko małe ryski.Ja go bardzo polecam.Nokia to jest lipa :mrgreen: :smiley:

sam mam nokię więc polecam :slight_smile: nie sprawia mi zawodu. kolega ma tego SE i to takie małe badziewie. w ogóle wyglądu nie ma. ale jest za to lepszy aparat i mp3.

Nokia :wink:

W SE czesta psuja sie dżojstiki no i tak jak koledzy wspominali po upadku moze sie juz nie podniesc tak wiec NOKIA

Wiadmomo, że funkcje lepsze oferuje SE, ale nie nawidze tego tel. tak jak napisali koledzy wyżej z tych samych powodów. Wole nokie.

Ja mam se i ani razu mi się nie zawiesił jest to bardzo dobra marka.

W przyszłości (nie dalekiej) do k750i będziesz mógł włożyć kartę pamięci nawet 8 gb :o !!

TEL nie jest awaryjny! !!

OGROMNYM + jest to że k750i ma bardzo dobra baterie długo starcza jeśli sie bawisz możliwościami tego sprzętu.

Zdjęcia są porostu super! !!

Dzoj mi się nie zacina. To zależy również od modelu, ale jak kupisz nowy to ci się na 100% nie zepsuje dzoj.

Polecam ci tylko markę SE! :mrgreen:

pozdr. mam nadzieję, że wybierzesz właściwy wybór (SE rzecz jasna)

Tylko ciekawe po co taka duża :?

jedene egzemplarze są inne nie są

bo wszystko zależy od tego w jaki sposób spadnie

to po co wtedy taki sprzęt :stuck_out_tongue: ??

mogłeś sobie to podarwać… :x , no chyba, że celowe chcesz zrobić wojnę w temacie

skąd ta pewność? W każdym SE jest duże prawdopodobieństwo, że joy może zacząć się zacinać.

Wiesz

Wiesz technika idzie naprzód … na taką kartę możemy tyle wpakować keczy, że aż głowa boli…

Wiesz ja dałem przykład z nowej serii. Bo bodajże od czerwca 2006, albo i 2007 (nie pamiętam już), to fony te miały trochę “dziur” (np. dzoj)

No wiesz ja powiedziałem 100% prawdy, trochę sie znam na telefonach, więdz wiem co mowie, nokia ta ma apartat do du…

Jest to mało prawdopodobne a jeżeli się tak stanie (mało prawdopodobne :mrgreen: ) to idziesz do serwisu fona , odebrać po 14 dniach :slight_smile:

tia, i oceniasz telefony po jakości aparatów :roll:

No właśnie trzeba 2 tygodnie czekać. Jak ludzie oddają taki joystick po 3 razy do naprawy to nie ma telefonu przez półtora miesiąca.

Kilka dni temu był temat na forum, że komuś padł aparat w pięciodniowym k750i.