Nokia 6230i - jaki stary, i szukam telefonu

witam

jak stary jest model nokii 6230i? szukam telefonu, podobnego do nokii 6230i, tylko bez tego joysticka na środku, miedzy 400-600 zl

6230 bez i

o co chodzi?

No o model Nokia 6230 - nie ma literki “i” - masz Nokię 6230 oraz 6230i :slight_smile:

dalej nie rozumię, ja znalazłem nokia 6230i

Dla wyjaśnienia- choć nie wiem co to ma wspólnego z tematem:

6230

6230i

pikaczu , to nie jest yostick tylko klawisz 5-cio kierunkowy. Tym małym dzyndzlem się tylko zatwierdza. On nie chodzi w bok.

Czym się kierujesz przy wyborze telefonu? Tzn do czego prócz dzwonienia i smsowania chcesz go używać?

Nokia 6230 to poprzednik 6230i

Posiadałem ten pierwszy i powiem że to bardzo udany model i jak na tamte czasy to bardzo bogato wyposażony w wiele funki, chociaż obecnie nie jest aż tak daleko z tyłu.

czy ten klawisz ma jakieś ustalonie funkcje, np: pisanie smsow(na lewo), kalendarz(na prawo), itd?

tylko do smsow i dzwonienia. ja mam teraz aktualnie model nokia 6610i, i literki się zdarły z klawiatury, i ten model ma za pamieci, by ustalic dzwonki do odpowiednich telefonow.

aha. dobra. co myślicie o nokii 6300?

Jak w większości Nokii możesz sobie przypisać odpowiednie funkcje do każdego klawisza.

Miałem Ci ją polecić. Jak najbardziej, choć bateria nie najlepsza. Czytaj opinie http://telepolis.pl/telefony.php?id=1088

dlaczego, nie najlepsza bateria?