NOKIA 6230i - kabel czy bluetooth

Witam

Mam takie pytanko. Co lepiej kupić do 6230i, orginalny kabelek CA 53 czy może bluetooth, chcez się komunikować z laptopkiem i telefon czasem ma pełnić rolę modemu, ponieważ przy przedłużeniu umowy dostałem pakiet internetowy od orange. Mam zamiar też ściągać sobie dzwonki, zdjęcia itp. Orginalny kabelek noki mogę mieć za jakieś 90zł od koleżanki z hurtowni gsm, a bluetooth na allegro są około 25-100zł , ale nie mam pojęcia jaki wybrać, najlepszy byłby taki, który obsługuje PC SUITE noki lub jakiś z polskim oprogramowaniem.

Zaznaczę, że do tej pory nie komunikowałem jeszcze nigdy żadnego fona z kompem i jest to trochę czarna magia dla mnie.

Blutetooth kup bo on bedzie pasował także do se i innych telefonów z bluetoothem a kabel już nie zabardzo a podobna cena i pozatym nie ma zbednych kabli tylko podłączasz go z tyłu i tylko jak chcesz coś wysłąć włączasz go jeszcze w komórce sam mam i jest oki

*Grzesiek1 - a jak jest z uzywaniem fona jako modemu na blue… ? bo na kablu napewno jest stabilne.

I jaki bluet… polecasz ?

Tak na marginesie używam tylko NOKI i reszta domowników też.

Złączono Posta : 20.03.2006 (Pon) 13:43

i co już nikt więcej nic mi nie podpowie ? :frowning:

Najlepiej przez Bluetootha, działa na ok. 10m z dużą prędkością przesyłania.

No tutaj mogą być problemy… lepiej kablem broń Boże podczerwienią !!

A jakie modele nokii??

*LiL Banana - ja mam teraz 6230i, moja żona 6101, mam jeszcze awaryjnie 6610, moja mamuśka ma 3100, a brat chwilowo 5410.

Ja do niedawna miałem 6100, ale mi się skończyła i najprawdopodobniej jest to wina serwisu nokia, w którym to fonik zagościł 15 stycznia w związku z gwarancyjną wymianą oprogramowania.

To wystarczy kabel do najnowszej Nokii czyli 6230i podłączenie do kompa, sterowniki, konfiguracja połączenia i do przodu :slight_smile: