Nokia 6230i problem z Nokia PC Suite

Witam!

Posiadam nokie 6230i i mam od kabel od nokii 6280(taki sam co do 6230i). Instaluje Nokia PC Suite(wersja 6.5),wlacza mi sie te “Uzyskaj Polaczenie” klikam dalej wybieram polaczenie za pomoca kabla dalej pisze zebym podlaczyl kome do kompa moim kablem i po tej czynnosci zainstaluja sie jego sterowniki(chyba kabla) i ze to moze troche potrwac,wiec nalezy cierpliwie poczekac. Robie wiec tak i czekam i jest ta myszka z klepsydra i czekam…Godzine…dwie…Nic. Caly czas to samo bez zmian. Jak wlaczam Nokia Aplication Installer to pisze ze nie podlaczono telefonu :(. Chce zainstalowac jakies gry, bo te “fabryczne” so troche cienkie…Przydadza sie rowniez wszelkie informacje dotyczace instalacji gier na ta kome itp itd…Bardzo prosze o pomoc. Zgory dziekuje.

kabel od nokii 6280 nie pasuje do 6230i

Nie pasuje? NA PEWNO? To mam kupic taki do 6230i?(na allegro znalzlem jakis za 2,19 CA-53 czy cos takiego on bedzie pasowal?).A i jeszcze cos jak podlaczam to na ekranie telefonu wlacza sie “Wlaczyc tryb przechowywania danych?” czy cos takiego jak klikam akceptuj to komp wykrywa karte pamieci.

na 100% nie pasuje. za 2,19 to jakaś chińska podróbka.

To ile by kosztowal taki oryginalny?

ok. 50 zł

A zobacz ta aukcjje: http://allegro.pl/item431932856_orygina … _6280.html Ten by byl dobry?(5 dych nie bede wydawal jak nie wiem czy na pewno pomoze)

kabel do nokii 6230i nazywa się DKU-2 albo CA-53. wiem, bo sam posiadam ten telefon i kabel i wszystko śmiga bez zarzutu. na allegro znajdziesz taki za kilkanaście złotych.

O dzieki wielkie :slight_smile: A jak z instalacja gier? Instalujesz przez nokia pc suite plik .jar?

A i jeszcze cos. Ten kabel na aukcji co dalem linka dobry bedzie tak? Bo to CA-53?

Witam! Mam problem, a minowicie zakupiłem na allegro kabel DKU-2 zainstalowałem oprogramowanie Nokia PC Suite 7, i nic nie pojawia się, że zanleziono nowy sprzet czy cos takiego. Szukałem na innych forach, lecz nic nie znalazłem. Próbowałem tez przez Panel sterowania-> Opcje telefonu i modemu-> Modemy, i tu własnie gdzies znalazłem na jakims forum, i cos poprzestawiłem i jest moj modem Nokia 6230. Lecz nic nie wyskakuje :frowning: Bardzo proszę o pomoc, czekam także na emailu: dominik1143@wp.pl z gory dzieki

dominik1143 , popróbuj aż do skutku, czasami kable DKU mają problemy z połączeniem. Rader , ja normalnie przez menedżer plików czy jak się to zwie przenoszę plik z grą do telefonu, ale możesz też wybrać Instaluj aplikacje.

Ale ja nie moge przeniesc bo wyskakuje ze Zaden telefon nie podlaczony czy tam ze Nie podlaczono telefonu…cos takiego :confused: Mam juz nowa kome 6280 ale i tak prosze nadal o pomoc ;] I musze chyba zainstalowac bo jak wrzucam na karte pamieci to mi nie czyta .jara tak jak mowilem…Pisze “format pliku nie jest obslugiwany”.