Nokia 6300, karta zewnętrzna - pomoc w wyborze


(timon1981) #1

Witam.

Prosze o porade jaka najlepsza jest karta o pojemności 1GB. Chcę dokupić do swego telefonu ale nie mam pojęcia na co zwracać uwagi gdyż wcześniej nie miałem do czynienia z kartami do telefonów. Co innego pamięci do komputerów:-) Tu nie miałbym problemów. Proszę o poradę na co zwrócić uwagę lub ewentualnie linki do kart.

Drugie pytanie to takie czy oby napewno w tym telefonie mogę zainstalować kartę większą bo na stronie Ery http://www1.era.pl/phones/phone_details.php?type=0&subtype=0&id_phone=1350 gdzie lada dzień kupuje telefon nic nie pisze na temat możliwości rozbudowy. O takiej mozliwości wyczytałem na innych stronach. Na stronie Ery jedynie piszę ze pamięć zewnętrzna wynosi 128MB.

Dziekuję serdecznie za pomoc.


(Zbych ) #2

Do telefonu dołączona jest karta micro SD 128Mb i nic więcej nie piszą do jakiej wielkości tel obsługuje karty, telefon powinien obsługiwać karty do co najmniej 2 Gb , w maiare dobre i tanie karty to kingston , na forach piszą że tel obsługuje karty 2GB aczkolwiek niektórzy mają z nimi problem , natomiast 1 GB pracują bez problemu. http://www.nokia6300.pl/sandisc-vt20.htm