Nokia 6303 Odtwarzacz multimedialny łączy się z netem

Witam mam “głupi” problem Kupiłem dzisiaj telefon ten, wrzuciłem mnóstwo muzyki na niego prawie 2 gb i jak włączam odtwarzacz multimedialny to pobiera mały obrazek i informacje o albumie z internetem :frowning: niby nic ale każdy utwór jak będzie miał taką aktualizację to trochę zapłacę :/. Dla tych co nie rozumieją to tak samo jak w Windows media player na pc który także się łączy by to pobrać z netem.

w opcjach odtwarzacza powinna być możliwość wyłączenia łączenia się z internetem i pobierania danych o utworze , a najlepiej jak nie chcesz kożystać wcale z internetu to wyłącz usługe dostępu , operator zawsze robi człowieka w balona i standartowo załancza nawet kilka usług które kożystają z internetu , np . aktualizacja czasu i wiele innych.

A dałoby się wyłączyć dostęp do internetu z wyjątkiem dla opery mini?

a jeżeli chodzi o same opcje to mam kłopot z połapaniem się ponieważ nie ma opcji od tak dot. łączenia się z netem, w ustawieniach mam takie opcje:Do menu multimed.,Teraz odtwarz,Dod. do listy utw,Ustawienia,Pobieranie

w Do menu multimed mogę segregować utwory od wykonawców,albumów itp.

w Ustawienia (opcje odtwarzacza->ustawienia)

w Pobieranie są 3 opcje zakładki, idź do adresu, ustaw. strumienia wszystkie dotyczą pobierania właśnie info z netu ale nie ma opcji typu: wyłącz czy coś

PS: szukam jeszcze w opcjach telefonu