Nokia 6303i classic - bardzo szybkie ładowanie..i inne

…Czy to normalne że bateria w tym telefonie(przy resetowaniu) ładuje od 0 do full’a w około godzinę?

Sprwadz ładowarkę czy daję dobre napięcie.Jeśli daje za duże to będzie szybciej ładowała.

Nie mam jak sprawdzić.Tel nowiutki z salonu to i ładowarka w porządku chyba powinna być(?)

Może ktoś użytkuje taki telefon i ma podobne uczucia?

Witam.

Mam ten model i potwierdzam: baaardzo szybko ładuje :smiley:

Nie stałem nad nim ze stoperem, ale coś koło godziny, by potem spokojnie działać 6-7 dni (jak dużo dzwonie to mniej)

Tak więc spoko :slight_smile:

Twoja ładowarka działa dobrze.

Oko.O to mi chodziło.Dzięki wielkie za odpowiedź :slight_smile:

Dodane 15.08.2010 (N) 14:27

A jeszcze inne pytanie.Denerwuje mnie czcionka w Menu.Ale nie mogę jej zmienić gdyż opcja ta jest ‘na szaro’.Czy jest jakaś możliwość aby zmienić czcionkę w nemu na małą?

Witam ponownie :slight_smile:

Jeśli chodzi o czcionkę to tak, jak najbardziej.

Wejdz: menu, ustawienia, wyświetlacz i wreszcie rozmiar czcionki.

Proste, nie?

Pozdro :slight_smile:

No nie takie proste:

Być może dlatego, że masz włączony “aktywny tryb gotowości” (ekran powitalny działa jak pulpit komputera).

Jeśli tak - wyłącz go.

Chodzi Ci chyba o tryb ekranu głównego??

Mam wyłączony…a na włączonym tak samo było…

Przepatrzyłem swoją Nokie na wszystkie strony i nie znalazłem innej opcji zmiany czcionki :frowning:

Może sieć ma znaczenie? Dają inaczej skonfigurowany tel???

Menu->Ustawienia->Wyświetlacz->Rozmiar czcionki->Menu i tam mam rozmiar na szaro.Ty masz inaczej?

Tak.

Mam możliwość zmiany czcionki właśnie w miejscu, które wymieniłeś, ale masz nieaktywne.

Dziwna sprawa, panie kolego

A jeszcze inne pytanie mam do Ciebie. Czy pisząc polskie znaki w trybie T9(slownikowo) znacząco ubywa Ci znaków dostępnych do napisania w jednej wiadomości?Coś powiązane z unicode chyba to jest. Czytałem że uproszczony język trzeba wybrać ale ja takiej opcji nigdzie nie widzę…

Puff… wszystko, tylko nie słownik T9 ![-o<

Nie cierpie i nie używam go wcale.

Plejam na klawirach klasycznie :slight_smile:

A masz może taką opcję do wyboru gdzieś w menu??

Może inny soft?

Po wpisaniu *#0000# wyskakują mi następujące informacje:

  • Nokia 6303i classic

Yup! Ciut inaczej :slight_smile:

Nokia 6303 classic

V 09.10

25-08-09

RM-443

©Nokia

Variant: 29.01

Virtual variant:

No virtual variant

Language:

V 09.10

25-08-09

RM-443

©Nokia

B

Cokolwiek by to miało znaczyć :slight_smile:

Uuu…chyba będę musiał za aktualizacjami się rozejrzeć.A Ty robiłeś?Czy tak już miałeś wgrane?

Nie jestem jednokomórkowcem :wink:

Telefon jest dla mnie użyteczny tak jak młotek: jest potrzebny to używam :slight_smile:

I tak co 2 lata dostaje nowy wypas za zetke :slight_smile:

A tak po prawdzie to łączyłem się z Nokia.com ale nic nie ma z nowego softu. Ale to mi snu z powiek nie spędza :wink: