Nokia 6500 slide-soft


(Jarmysz) #1

Witam.Mam pytanie.Jak wgrać nowy soft do nokia6500slide?I gdzie moge znajść taki soft?


(Dawiddek55) #2

z tego co wiem, trzeba mieć jakiś nokia-box do wgrania nowego softu.


(bishop85) #3

Przeczytaj wszystko uważnie na tej stronie http://www.nokia.pl/pomoc-i-programy/op ... ia/pobierz .


(skrzek) #4

a z tego co ja wiem to od zawsze najprostszym sposobem jest odwiedzenie strony producenta...

http://www.nokia.pl/pomoc-i-programy/op ... ia/pobierz


(Jarmysz) #5

A z tego co wiem to na stronie producenta jest dostepne tylko uaktualnienie starego softu -do nowej wersij.A to chyba nie to samo co wgranie nowego softu.Przynajmniej tak mnie poinformowano na elektroda.pl.


(Tabo89) #6

Idź do serwisu (komisu) z telefonami, robią to za ok. 30zł.

Przy ewentualnej gwarancji od producenta albo z sieci wtedy nawet nie widać ich ingerencji i gwarancja pozostaje nieutracona.

Samemu radzę nie kombinować.


(Jarmysz) #7

Ok.Telefon ma gwarancje.Kupilem go w prawdzie w komisie.Ma jakis soft dla era gsm a ja chcialbym miec czysty soft noki.Czy zrobią to na gwarancij?Co do ceny to unas biorą 80zl za soft.A nie 30.


(Zbych ) #8

to jest aktualizacja ale podczas tej aktualizacji zostanie zainstalowany całkowicie nowy firmware , jeżeli chcesz mieć "czysty" soft to należy zmienić product code telefonu a ta operacja pozbawi Cię gwarancji , po aktualizacji firmware telefon będzie wyczyszczony ze wszystkiego łącznie profilami aplikacjami/programami doinstalowanymi jak i z kontaktów zapisanych w telefonie , bedzie dokładnie taki jak w momęcie zakupu. zmiana product code :http://forum.symbianos.pl/viewtopic.php?t=2480

product code "czysty" bez menu operatora

0549716 POLAND (Silver)

0557524 POLAND (Black)

A tak pozatym każdy telefon noki posiada product code , inny dla telefonów kupionych w wolnej sprzedaży i inny dla każdego operatora komórkowego i według tego product code zostanie pobrane i zainstalowane firmware , zmiana product code to ingerencja w "nienaruszalny" obszar pamięci telefonu (jak widać naruszalny) i tym samym w takim przypadku nikt nie udzieli Ci gwarancjii. Aktualizacje wykonuje się poprzez kabel dostarczany w komplecie z telefonem i poprzez program Nokia Software Updater.


(Jarmysz) #9

Dziękuję za wyczerpująca odpowiedz.Temat można zamknąć.