Nokia 6500 slide vs. Nokia N73 ME?

Mam zamiar kupić sobie nowy telefon. Zastanawiam się nad nokią 6500 slide i nokią N73 ME. Który polecacie? od razu pisze że nie chcę żadnego SE.

słusznie :slight_smile:

a do tematu to bierz N73… jest lepsza niż 6500 bo ma symbiana a z resztą, porównaj oba fony na mgsm.pl

N73 zwycięży :slight_smile:

Ja bym się raczej zdecydował na N73. Wiadomo Symbian, większy wyświetlacz. Może jedynie ten joystick mi nie odpowiada. Co do Nokii 6500 classic to faktycznie wygląda nieźle, ale odrzuca mnie jeden port do wszystkiego-upierdliwa sprawa. Dodatkowo menu jest wolniejsze niż w Nokii 6300, niewiedzieć czemu:/No i trochę niepochlebnych opinii można znaleźć na necie np.: zbytnie nagrzewanie się podczas dłuższych rozmów. Ale czy to prawda…hmmmm…tego nie wiem.

Tak się składa że mam obydwa telefony :] N73 Jest ciekawsza ładniej wygląda ale strasznie ,muli" z zapełnioną kartą czasami menu włącza sie 10s , obudowa jest bardzo delikatna i ma 256 tys kolorów . A w 6500 Slide w zasadzie na odwrót : 16mln kolorów , wytrzymała obudowa .

Oraz jeszcze jedna sprawa . 6500 Ma wejście pod słuchawki na ,dżaka" a nie ,nokiowe" co pozwala podłączyć lepsze słuchawki bez przejsciówek

hmm teraz to już naprawdę nie wiem którą wybrać… a ten symbian się nie zacina albo coś? bo jedni są “fanami” symbiana i inni mowią ze to nie jest najlepsza rzecz…

a i jeszcze jedno - mógłby ktoś napisać coś o klawiszach - czy są duże czy małe i czy się szybko zużywają i ścieraja?

Symbian daje ogromne możliwości — Ale to prawda zacina się .

bez przesady… jak masz dużo appsów to tak ale normalnie nie :slight_smile:

tzn. warto się zastanowić nad E65 i 6120CLS :wink: w E65 nie ma mowy o luzach w sliderze więc bez obaw :slight_smile: