Nokia 6500 zablokowałem


(p19koz) #1

Proszę pomóżcie, Robiłem Update oprogramowania komórki (Nokia 6500) i padła bateria w niej. Powiedzcie szybko co i jak (telefon jest nie do ruszenia na nic nie reaguję). Telefon nie mój i lepiej oddać czysty niż martwy #-o


(Michalzbr) #2

to już raczej po telefonie


(p19koz) #3

a znasz się czy tylko piszesz żeby pisać??


(Xilon ) #4

wymiana softu w serwisie ... koło 20-30zł .. a tak nawiasem , to dokładnie pisze że bateria powinna być w pełni naładowana przed rozpoczęciem takiej operacji...


(bishop85) #5

http://forum.pcformat.pl/thread-119335.html


(p19koz) #6

bishop85 i to jest odpowiedź. Dzięki stary wielki. Jak wszystko mi się uda u mnie masz zimne piwo =D>

xilon tak ja Kasia lat 10 słyszałam od mamusi, że są serwisy. Na poważnie jak można zrobić coś samemu ( http://forum.pcformat.pl/thread-119335.html a wychodzi, że można) to po co dać zarabiać innym.

To, że piszę to wiem, nie musisz mnie pouczać.

-- Dodane 18.07.2009 (So) 19:41 --

Nie zna ktoś jakiegoś innego źródła firmware do Nokia 6500 suite

bo strona http://gsm-format.com/index.php wymaga rejestracji a mi nie che przyjść mail zwrotny (nie nie ląduje w spamie)

jeśli ktoś jest zarejestrowany na tej stronie i za mnie ściągnie a później mi prześle będę też baaardzo wdzięczny.

Powiedźcie mi czy ze strony http://www.ipmart-forum.com/showthread.php?t=224825 to 6500s rm240_CareDP_18.0_GLOBAL.exe

to dobry wybór pod moją komórkę.


(przybylski) #7

Kolego p19koz zarejestruj się korzystając z poczty gmail.com mi bez problemu przyszedł email rejestracyjny.


(p19koz) #8

a co o tym sądzisz?

Mówisz Gmail, kurcze tak nie lubię podawać tego adresu przy rejestracjach. Gmail sobie szanuję i podaję tylko ważnym dla mnie osobą (by spamu później nie dostawać) ale jak to powyżej jest złe to chyba będę musiał.


(Patryk94) #9

ale wy macie problemy... jest napisane ze czas do 24godzin wiec nie rob paniki, tylko spokojnie poczekaj. ja pamietam ze email potwierdzajacy przyszedl mi kilka godzin po rejestracji. poczte mam na onecie


(Wayne Rooney) #10

Witam. Mi się tak samo zrobiło tylko ja miałem go podłaczonego ładował się i sam sie wyłączył i było po telefonie, był na gwarancji tagrze nic nie placilem i wymienili plyte glowna baterie wyświetlacz i naprawili aparat wszystko w ramach gwarancji w play :slight_smile: w takiej sieci działa,,,,, padł soft a wymienili praktycznie caly telefon, i teraz smiga, tlyko teraz sie cykam nowe wgrac bo jest :):slight_smile:


(p19koz) #11

dobra olejmy http://gsm-format.com/index.php (przyjdzie czy nie przyjdzie mniejsza z tym) nie zależy mi na stronie, a na firmware :-s

powiedzcie mi lepiej czy:

w końcu to na stronie http://forum.pcformat.pl/thread-119335.html alternatywny wybór.

Zrozumcie mnie nie mam i nie chcę mieć żadnej komórki, uważam to za dzwoniące kalkulatory. Nie lubię nie chcę omijam z daleka. Brat poprosił abym mu podłączy ją do kompa. No to jak dotknąłem tak mamy ciche chwile. Komórki nie dość, że podejrzewane sa o raka mózgu to ja na własnej skórze przekonałem się, że rozbijają rodziny :stuck_out_tongue:

-- Dodane 18.07.2009 (So) 20:15 --

dzięki stary za takie rady, wiem iż chciałeś dobrze i cieszę się twoim szczęściem. Ale chyba nie sądzisz, że aż tak grzebałbym w telefonie gdyby był na gwarancji. Zresztą temat serwisu był wyżej (ostatecznie zaniosę, ale jak stawiam laptopy czy stacjonarne od zera to może i komórce dam rady).

Wymiana podzespołów odpada bo telefon przed moją "fachową" interwencją był w 100% sprawny.


(przybylski) #12

kolego a co to za problem założyć sobie 2 konto pocztowe w gmail by ściągnać firmware , każdy firmware dedykowany pod dany telefon można wgrać bez problemu.


(p19koz) #13

no żaden, ale zgodzisz się, że jak można z innej strony pobrać to po co sobie krew psuć. Zresztą pobrałem już (z tej drugiej strony) i właśnie zaczynam się bawić w pana serwisanta. Sam zepsułem tak, że chyba rzucając nią o ścianę bardziej tylko można. Więc jak mi jakiś błąd przy instalacji wyskoczy to dla mnie nie problem. Cierpliwy jestem :slight_smile: