Nokia 6600 problem z Bluetooth BlueSoleil

Witam

Kupilem Nokie 6600… niby wszystko jest ŁADNIE HOP SIUP a jednak nie…

Kupiłem ja z BLUETOOTH… podłaczam BLUETOOTH do komputera… instaluje sterowniki, właczam BT w kompie… wykrywa… działa… przesyłam pliki z kompa na telefon i odwrotnie… ALE… ale pliki cały czas ida mi do pamieci telefonu… a chciałbym żeby szły na karte pamieci (mam 256Mb… i tam jest tyle wolnego…) proszę powiedzcie mi gdzie moge ustawic żeby dane zapisywały sie na karte pamieci a nie do pamieci telefonu… ehh…

Drugi problem z BLUETOOTH’em Cały czas byłem przekonany ze BLUETOOTH wysyła pliki dosc szybko a tymczasem… pliki wysylam z predkoscia maks 20kb/s … dlaczego tak wolno? Czy da sie zmienic predkosc wysylania danych przez BLUETOOTH?

Trzeci problem… kiedys miałem NOKIE N-gage… po podłaczeniu USB do telefonu widziałem dodatkowy dysk w kompie… i normalnie wrzucałam gry do katalogu c/system/apps a tutaj nie wiem jak dostac sie wogole do takiego katalogu? Przez jaki program a moze jest jakas opcja ukryta? Bez tego praktycznie nie wgram gier :confused: Wgram jedynie gry w formacie .blz i potem tel sam mi rozpakuje (a takich formatów jest mało… wiekszosc gier jest juz rozpakowana… i trzeba tylko wrzucic do katalogu c/system/apps … wiem ze taki katalog jest w NOKIA 6600 bo przegladałam go z menu telefonu (dzięki programowi: file manager… )

Problem z Nokia PC Suit ze tel go nie widzi wyglada nastepujaco…

Mam taki problem ktorego nie moge rozwiazac a mecze sie od przeszlo dwoch dni… dzisiaj siedzialem do 4 rano nad tym problemem… wczoraj do 7 rano … zarwalem 2 noce ale i tak nie poradzilem sobie… mianowicie jak zainstaluje sterowniki BT to zainstaluje sie od razu program BlueSoleil (fabryczny) w nim BT działa bez problemu, moge wrzucac pliki jest ok… niestety za zadne skarby nie moge połaczyc sie przez BlueTooth w programie Nokia PC Suite… moze ktoś wie o co loto? Czytalem ze nalezy zainstalowac Microsoftowe stery do BT ale taki problem… mi WIndows ich nie znajduje!! Mam Windows XP Professional… Humm

Czwarty problem… wie moze ktoś jak zdejmuje sie obudowe w NOKIA 6600? Chciałbym zdjac żeby przeczyscic troszke telefon, ale nie wiem jak… w instrukcji ani słowa o tym… w necie tez nic nie znalazłem

No i piąty mysle ze ostatni problem Mam takze kabel USB do Nokia 6600 (przez kabel dane ida dosc szybko… wiem ze DUUUUZO szybciej niz przez IrDA ) no i … sterowniki zaistalowałem podłączam kabel ale… ale komputer nie wykrywa… hmm kabel nei jest jakas tam tandeta - FOREVER … moze ktoś ma jakas rade?

Moze ktoś zna jakies ciekawe programy do komunikacji komputera z telefonem przez BLUETOOTH zebym mial dostep do wszystkich folderow na karcie… zebym mogl sobie normalnie przezucac pliki jak w programie NOKIA PC SUIT (tutaj moge przerzucac ale tylko przez IrDA (a to strasznie wolno idzie takie wgrywanie gier… ) a na dodatek widze karte pamieci ale nei widze tych folderow systemowych ( tego, c/system/apps )

Pozdrawiam WAS i proszę bardzo o odpowiedź

Michał

PS. ZNacie moze drodzy przyjaciele jakies ciekawe strony o SYMBIANIE? Z jakimis aplikacjami, grami…?

proszę bardzo o POMOC !!

Z gory dziekuje

CIAO

chyba trzeba pomyśleć o zmianie telefonu :shock:

miałem podobne akcje co Ty i przesiadłem się na inny … zazwyczaj to

telefonu a nie oprogramowania :expressionless: —> słowa serwisanta :?

Lol… pierwsze slysze ze to wina telefonu… hehe…

Na pewno nei telefonu !!

Czy to jest nowa nokia?? Bo ja tak to przeczysz sam sobie, jak można czyścić nowiutki telefon :/:/:confused:

Leee JESUS CHRIST !!

Kupic telefon mozna, nie koniecznie nowy, wiec w czym problem? Hmm