Nokia 6610i - Tuning

Witam…już od dawna mam ten telefon…dzisiaj wyciągnąłem go z półki…i o dziwo działa :shock: I mam pytanko czy da się coś z nim zrobić, jakieś patche albo coś innego :roll: …proszę o pomoc…Z góry THX

To jest stary fon i nic ciekawego z nim nie zrobisz.

Możesz co najwyżej zmienić tapetę i dzwonek. Miałem 6610 i jak chciałem coś do niej wgrać no za boga nic do niej nie znalazłem.

Możesz kupić kabel i wgrać gierki i aplikacje ściągnięte z neta za pomocą Nokia Pc suite ale oprócz tego to raczej nic nie zrobisz.

korni007 , możesz wgrać nowe tapetki, dzwonki i jakieś ciekawe aplikacje. Można też wymienić w nim obudowę :slight_smile:

Miałem fajną obudowę… Widziałem gdzieś jak koleś zmieniał podświetlenie klawiszy na zielony.

Diody pewnie zmienił na inny kolor.

Zawsze jakiś tuning…

Co do podświetlenia mam wstawiona zielona bibułę…a jakoś na allegro jest pełno 3310 przerobionych, nawet z kol. wyświetlaczem :!: A z 6610i już nic :?: :frowning:

korni007 , z każdą komórką można zrobić wszystko :slight_smile:

Wiele zalezy od ilości kasy i wyobraźni użtykownika :slight_smile:

To co z moim 6610i :?: Da radę coś zrobić oprócz standardowych ■■■■■ół typu:gry,animacje itp :?: :?: :?:

korni007 , jak już mówiłem, dużo rzeczy można z tym zrobić. Ale po co wkładać kase w taki stary telefon? Lepiej kupić coś nowego :stuck_out_tongue:

A co do k700 można coś :?: Obecnie mam ten tel. jestem zadowolony tylko pytanko:Czy są do niego jakieś patche :?: