Nokia 6610i - Tuning

(korni007) #1

Witam...już od dawna mam ten telefon..dzisiaj wyciągnąłem go z półki...i o dziwo działa :shock: I mam pytanko czy da się coś z nim zrobić, jakieś patche albo coś innego :roll: ...proszę o pomoc..Z góry THX

(adam749) #2

To jest stary fon i nic ciekawego z nim nie zrobisz.

(Mgrochocki1) #3

Możesz co najwyżej zmienić tapetę i dzwonek. Miałem 6610 i jak chciałem coś do niej wgrać no za boga nic do niej nie znalazłem.

(Krzysztof Lasak) #4

Możesz kupić kabel i wgrać gierki i aplikacje ściągnięte z neta za pomocą Nokia Pc suite ale oprócz tego to raczej nic nie zrobisz.

(Łukasz14) #5

korni007 , możesz wgrać nowe tapetki, dzwonki i jakieś ciekawe aplikacje. Można też wymienić w nim obudowę :slight_smile:

(Mgrochocki1) #6

Miałem fajną obudowę... Widziałem gdzieś jak koleś zmieniał podświetlenie klawiszy na zielony.

(adam749) #7

Diody pewnie zmienił na inny kolor.

(Mgrochocki1) #8

Zawsze jakiś tuning...

(korni007) #9

Co do podświetlenia mam wstawiona zielona bibułę...a jakoś na allegro jest pełno 3310 przerobionych, nawet z kol. wyświetlaczem :!: A z 6610i już nic :?: :frowning:

(Łukasz14) #10

korni007 , z każdą komórką można zrobić wszystko :slight_smile:

Wiele zalezy od ilości kasy i wyobraźni użtykownika :slight_smile:

(korni007) #11

To co z moim 6610i :?: Da radę coś zrobić oprócz standardowych pierdół typu:gry,animacje itp :?: :?: :?:

(Łukasz14) #12

korni007 , jak już mówiłem, dużo rzeczy można z tym zrobić. Ale po co wkładać kase w taki stary telefon? Lepiej kupić coś nowego :stuck_out_tongue:

(korni007) #13

A co do k700 można coś :?: Obecnie mam ten tel. jestem zadowolony tylko pytanko:Czy są do niego jakieś patche :?: