Nokia 6610i

Czy ten model jest dobry ? Co o nim sądzicie ? Warto go kupić ?

Nie nie radze go kupować bo dostaniesz go tylko uzywanego ja chciałem go kupić w mix plusie ale powiedzieli mi że już go nie produkują.

nie polecam - za delikatna obudowa

mam ta nokie. Juz dwa razy rozbila sie szybka na obudowie. Za pierwszym razem dokupilem nieorginalna obudowe. Po tygodniu wygladala jakby miala 5 lat(starta farba). Wymienilem wiec na oryginalna (55zl). Niestety ona tez dlugo nie wytrzymala. Dokupilem wiec znowu obudowe za 55 zl :cry: Ciekawe jak dlugo wytrzyma

Coś mi się wydaje, że zbyt intensywnie eksploatujesz swój telefon

niepolecam za ta cene mozna kupic duuuuuuuzzzzooooo lepszy telefon

Fajny telefonik, ale nie na te czasy. Teraz nie opłaca się go kupywać.

Hmm telefon jest jak najbardziej OK tyle ze nieco slaby aparacik Tylko 640x480… Mialem najpierw jego poprzednika przez rok 6610 zero problemów, a potem od kwietnia do listopada 6610i roznicy wielkiej nie bylo poza tym ze byl aparat i wyglad menu mozna bylo zmienic… tak chyba nic wiecej :wink: Ja telefon jak najbardziej polecam (zwlaszcza dla uzytkownikow ktorym zalezy na sprawnosci telefonu a nie na jakichs bajerach dzwonki, mp3 itp itd. 8)

Mi nie zależy na mp3 itd. Chciałbym aby telefon miał: aparat, obsługe javy i miał kolorowy wyświetlacz. Polecicie coś ?

Mam ten telefonik. Dużo bajerów nie ma, ale podstawowe wymagania spełnia. Jak na swoją cenę robi bardzo ładne zdjęcia. Wygląd całkiem atrakcyjny.

Ja sobie ten telefon kupiłem niedawno. Polecam ci go z ręką na sercu. Bezawaryjna Nokia. Normalnie miodzio.

do jakiej kwoty? w abonamencie?

Jak najbardziej się z tobą zgadzam ponieważ to jest dobry telefon a działanie aparatu zależy tylko od właściciela :smiley:

to kup se jakiegoś fona za ~1000zł+ i będziesz mieć lepszy aparat…

a jeżeli ktoś przy wyborze fony patrzy tylko i wyłącznie na aparat i mp3…to współczuje.

Temat może być już nieaktualny, ale polecam dozbierać trochę kasy i kupić używaną 6230 (bez “i”).