Nokia 6610i

(Oia2) #1

Czy ten model jest dobry ? Co o nim sądzicie ? Warto go kupić ?

(Dudas bad boy) #2

Nie nie radze go kupować bo dostaniesz go tylko uzywanego ja chciałem go kupić w mix plusie ale powiedzieli mi że już go nie produkują.

(Kolonia2) #3

nie polecam - za delikatna obudowa

mam ta nokie. Juz dwa razy rozbila sie szybka na obudowie. Za pierwszym razem dokupilem nieorginalna obudowe. Po tygodniu wygladala jakby miala 5 lat(starta farba). Wymienilem wiec na oryginalna (55zl). Niestety ona tez dlugo nie wytrzymala. Dokupilem wiec znowu obudowe za 55 zl :cry: Ciekawe jak dlugo wytrzyma

(system) #4

Coś mi się wydaje, że zbyt intensywnie eksploatujesz swój telefon

(Smash91) #5

niepolecam za ta cene mozna kupic duuuuuuuzzzzooooo lepszy telefon

(Dod) #6

Fajny telefonik, ale nie na te czasy. Teraz nie opłaca się go kupywać.

(Djmac) #7

Hmm telefon jest jak najbardziej OK tyle ze nieco slaby aparacik Tylko 640x480... Mialem najpierw jego poprzednika przez rok 6610 zero problemów, a potem od kwietnia do listopada 6610i roznicy wielkiej nie bylo poza tym ze byl aparat i wyglad menu mozna bylo zmienic... tak chyba nic wiecej :wink: Ja telefon jak najbardziej polecam (zwlaszcza dla uzytkownikow ktorym zalezy na sprawnosci telefonu a nie na jakichs bajerach dzwonki, mp3 itp itd. 8)

(Oia2) #8

Mi nie zależy na mp3 itd. Chciałbym aby telefon miał: aparat, obsługe javy i miał kolorowy wyświetlacz. Polecicie coś ?

(...Carmen...) #9

Mam ten telefonik. Dużo bajerów nie ma, ale podstawowe wymagania spełnia. Jak na swoją cenę robi bardzo ładne zdjęcia. Wygląd całkiem atrakcyjny.

(Kabul91) #10

Ja sobie ten telefon kupiłem niedawno. Polecam ci go z ręką na sercu. Bezawaryjna Nokia. Normalnie miodzio.

(Toretto181187) #11

do jakiej kwoty? w abonamencie?

(Grzyb1441) #12

Jak najbardziej się z tobą zgadzam ponieważ to jest dobry telefon a działanie aparatu zależy tylko od właściciela :smiley:

(Boner3773) #13

to kup se jakiegoś fona za ~1000zł+ i będziesz mieć lepszy aparat...

a jeżeli ktoś przy wyborze fony patrzy tylko i wyłącznie na aparat i mp3...to współczuje.

(system) #14

Temat może być już nieaktualny, ale polecam dozbierać trochę kasy i kupić używaną 6230 (bez "i").