Nokia 6630-czy to dobry wybór?

Proszę o info o w/w telefonie. Mogę już wziąć nowy aparat i właśnie zastanawiam się nad wyborem.Obejrzałam w necie różne strony,zrobiłam porównania itp.ale nie wiem na który telefon się zdecydować.Jeśli podpiszę umowę na kolejne dwa lata to oferują mi ten aparat za 117 zł.Obecnie mam SE T610 i szczerze mówiąc mam go serdecznie dość ze względu na koszmarny wyświetlacz,nic nie widać na dworze.Nie chcę popełnić kolejnego błędu.Widziałam tę Nokię u znajomych i podoba mi się ze względu i na duży wyświetlacz i opcje.Szukałam jeszcze jakiegoś telefonu z 262 tys.kolorów i podobnymi parametrami ale sadzę,że będą zbyt drogie,zastanawiam się też nad SE K750i,nie znam na razie ceny,za którą mogłabym go mieć.Proszę,najlepiej jakiegoś użytkownika Nokii 6630 o opinię.

Uzywałem tej noki przez kilka miesięcy i muszę powiedzieć, że bylem bardzo zadowlony, wyświetlacz bardzo dobry, mp3 chodzą fajnie, nie zawieszał mi się jak niektóre siemensy. Bardzo Ci go polecam, zmienilem ją tylko ze względu na duże rozmiary, ale jeśli Ci one nie będą przeszkadzały to qpuj śmiało. Bateria też dobrze trzyma, 5-6 dni nawet gdy dużo gadałem :smiley: Telefon godny polecenia, nawet zaczynam za nim tęsknić :lol:

Złączono Posta : 14.06.2006 (Sro) 14:14

… a i jeszcze jedno, aparat robi super zdjęcia i kamerka też sprawuje się dobrze, jeśli w zestawie będzie płytka cd i kabel usb to bierz śmiało nokie :slight_smile: