NOKIA 6630 - problem z Blusoleil i Controlfreak

Moj sprzet to NOkia 6630 z softem od Music Edition oraz laptop Lenovo n100 z wbudowanym BT i sterownikami WIDCOMM.

Za pomocą “moje miejsca interfejsu BT” lacze lapka z komorka, co przebiega bezproblemowo. Lapek wykrywa komorke, mozna wysylac pliki w obie strony, wszystko dziala jak nalezy.

Schody sie zaczynaja gdy wlaczam program Bluesoleil. Po wlaczeniu program jest niekaktywny, ikonka w trayu jest szara. Jedyna opcja dostepna w bluesoleil jest konfiguracja mojego urzadzenia Bluetooth. Prawdopodobnie Bluesoleil nie wykrywa BT wbudowanego w laptop. Jak to naprawic?

http://www.symbianos.pl/Artyku%B3y/Test … maj_Stery/

probowalem skonfigurowac BT korzystajac z tego poradnika. wszystko na nic. gdy w urzadzeniach BT proboje dodac port COM nie moge tego zrobic poniewaz odbiornik radiowy BT jest niekatywny (mimo ze jest wlaczony i mozna pliki przesylac)

Ponadto nie moge wlaczyc COntrolfreaka. KOnfiguruje go w winampie ale moj telefon nie wykrywa laptopa za pomoca CTRF. Probowalem wpisywac rozne porty COM ale nic nie daje oczekiwanego skutku.

Probowalem naprawde wszystkiego. od prau dni sie w to bawie, konfiguruje rozne porty COM, usuwam sterowniki i instaluje od nowa nic nie daje skutku. Bardzo prosze o pomoc

to proste twój bluetooth działa pod sterownikiem Widcomm. proponuje ci odinstalować stery widcom i zainstalować blue soleil.

BlueSoleil jest programem a nie sterownikiem. Jezeli najpierw zaistaluje BlueSoleila to nawet nie moge przesylac plikow bo BT nie dziala w ogole, poniewaz potrzebuje sterownikow (probowalem juz tak zrobic). Probowalem ze sterowwnikami WIdcomm i Lenovo.

Wyłącz BT (Menedżer urządzeń)

Odinstaluj WSZYSTKIE sterowniki od BT

Ściągnij zwitaminizowaną wersję BlueSolei (najnowszą)

Zainstaluj

Restart kompa

Załącz BT (Menedżer urządzeń)

Po podłączeniu BlueSolei zainstaluje sterowniki i będzie wszystko OK.

zrobilem wszystko tak jak mowiles

usunalem wszystkie sterowniki, usunalem BT z menedzera

zainstalowalem najnowsza wersje

restart

wlaczam BT

ale Bluesoleil nie kwapi sie do tego by zainstalowac sterowniki, jedynie program windowsowski chce sciagnac sterowniki z neta ale mu sie to nie udaje.

mam BT wbudowanego w laptopa i to wydaje mi sie ze jest najwiekszy problem

Złączono Posta : 01.09.2007 (Sob) 14:34

NIkt nie wie jak to zrobic?